Lenovo: nowe tablety z serii A z Androidem

Lenovo: nowe tablety z serii A z Androidem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

08.04.2014 15:05, aktual.: 08.04.2014 15:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lenovo zapowiedziało dziś wprowadzenie do oferty nowych tabletów z serii A z systemem Android. Wśród nowych modeli dostępny będzie siedmocalowy model A7-30, zapewniający dobre wrażenia miłośnikom muzyki dzięki specjalnym, podwójnym głośnikom przednim z technologią Dolby. A7-50 to przystępny cenowo tablet do czytania, wyposażony w panoramiczny wyświetlacz HD. Większy A8 to mobilne "centrum rozrywki", dostępne w odważnych kolorach. Nową serię A dopełnia model A10 wyposażony w wyświetlacz panoramiczny HD o przekątnej 10,1" oraz podwójne głośniki przednie z Dolby.

A7-30 - kieszonkowe studio z dźwiękiem Dolby: Lenovo TAB A7-3. o przekątnej 7 cali odtwarza dźwięk o jakości spotykanej zazwyczaj w większych i droższych modelach. Ten tablet jest wyposażony w specjalne, podwójne głośniki przednie z technologią Dolby. Wszechstronną pracę ułatwia wyświetlacz o przekątnej 7 cali oraz czterordzeniowy procesor. Po włożeniu do tabletu karty SIM można pozostawać w stałym kontakcie z rodziną i znajomymi.

A7-50 - czytnik multimedialny: Lenovo TAB A7-5. to przystępne cenowo urządzenie dla osób lubiących czytać w trakcie podróży. Siedmiocalowy, panoramiczny ekran HD wyświetla ostrzejszy tekst i wyraźniejsze strony internetowe. Dzięki czterordzeniowemu procesorowi oraz 2-megapikselowej kamerze przedniej i kamerze tylnej, a także opcjonalnej łączności 3G znakomicie nadaje się do czytania, przeglądania stron internetowych i pozostawania w kontakcie ze znajomymi. Tablet ten jest również dostępny w wersji A7-40 w hebanowym kolorze, z pamięcią wewnętrzną 8 GB i jedną, przednią kamerą.

A8 - rozrywka poza domem: Lenovo TAB A8 jest dostępny w odważnych wersjach kolorystycznych. Wyposażono go w wyświetlacz HD o przekątnej 8”, dźwięk Dolby i czterordzeniowy procesor.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

A10 - mobilne kino: Lenovo Tab A1. wyposażono w wyświetlacz HD o przekątnej 10,1 cala, i ulepszony dźwięk dzięki technologii Dolby, który jest odtwarzany przez dwa głośniki przednie. Płynne odtwarzanie filmów zapewnia czterordzeniowy procesor.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Tablety będą dostępne w drugim kwartale 2014.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także