Łatwe zakupy w iTunes bez karty kredytowej - CardEasy

Łatwe zakupy w iTunes bez karty kredytowej - CardEasy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

26.04.2012 14:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pomimo ogromnej liczby darmowych pozycji w App Store i Mac App Store na dłuższą metę trudno się oprzeć wydaniu pierwszych pieniędzy w tych sklepach. Darmowe próbki Angry Birds oraz innych aplikacji w wersji "Lite" kuszą i mocno rozbudzają nasz konsumpcyjny apetyt. Kwestia bezpieczeństwa pieniędzy skutecznie może nas powstrzymywać przed założeniem konta w iTunes, które wymaga od nas karty kredytowej. Do tego formalności i wymogi bankowe odnośnie kredytów zamkniętych w plastiku. Rozwiązaniem wydaje się być karta prepaid - CardEasy.

CardEasy jest ciekawym produktem, który pozwala kontrolować środki jakimi będziemy operować w płatnościach elektronicznych. Co ważne, CardEasy ma pełne możliwości płatnicze "wypukłych" kart VISA. Koszt zakupu to 2. złotych. W zamian otrzymujemy pudełko zawierające plastikową kartą oraz numer PIN i regulamin. Nie ma żadnych umów oraz innych dokumentów bankowych. O tym, że jest to produkt skierowany na użytkowników Apple może świadczyć dołączony katalog z polecanymi aplikacjami w App Store, Mac App Store oraz iTunes.

Przelanie środków na konto bankowe przypisane do karty automatycznie ją aktywuje i umożliwia wykonanie pierwszych zakupów. CardEasy użyjemy w sklepach internetowych, bankomatach, terminalach sklepowych. Nigdzie podczas procesu nabywania CardEasy nie musimy podawać naszych danych personalnych, nie jesteśmy również zobligowani do ujawniania zarobków jak ma to miejsce w przypadku kart kredytowych. Do tego sami kontrolujemy wysokość środków z których będziemy korzystać podczas zakupów (nie zostanie wydane więcej niż kwota jaką zasililiśmy CardEasy). Łatwo również sprawdzimy dostępne saldo na stronach banku. Jedyne co może irytować, to pilnowanie aby nie brakło pieniędzy na rachunku karty. Gdy środków będzie zbyt mało, nie będziemy mogli kupić wypatrzonej gry lub aplikacji. Zmuszeni jesteśmy wówczas do zrealizowania przelewu bankowego co może zająć nawet dzień roboczy.

CardEasy to bardzo prosty sposób na zakupy w sieci. Oferta zaciekawi tych, którzy potrzebują korzystać z dobrodziejstwa iTunes (i innych sklepów) bez zbędnej bankowej "papierologii". Wystarczy nabyć kartę CardEasy i natychmiast będziemy w stanie wykonywać transakcje zakupu. Przedpłacona karta VISA jest również łatwym sposobem na kontrolowanie wydatków.

Źródło artykułu:imagazine.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)