Laptopy w T-Mobile z pakietem Norton 360

Laptopy w T-Mobile z pakietem Norton 36009.05.2012 12:34
Laptopy w T-Mobile z pakietem Norton 360
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

T-Mobile do zakupionych laptopów oraz ultrabooków będzie bezpłatnie dodawał oprogramowanie Norton 360

Od 9 maja oferta z najnowszą wersją pakietu Norton 360v6 będzie dostępna dla klientów biznesowych, a od 1. maja również dla klientów indywidualnych. Licencja na oprogramowanie jest ważna przez cały czas zawartej umowy i będzie można ją wykorzystywać na trzech urządzeniach.

Oferowany przez T-Mobile pakiet zabezpieczający kompleksowo chroni komputer oraz działania użytkowników w sieci. Powstrzymuje wirusy, działania hakerów, boty, programy typu „spyware”, konie trojańskie i inne zagrożenia. Ponadto blokuje zagrożenia pochodzące z internetu, zanim zdążą one zainfekować komputer, co pozwala na bezpieczne przeglądanie stron WWW lub korzystanie z bankowości internetowej oraz zakupów online. Dodatkowo klienci wraz z pakietem zabezpieczającym zyskują bezpłatny dostęp do usługi Norton Online Family, która pozwala na ochronę dzieci przed niepożądanymi treściami dostępnymi w sieci.

Dodatkowo pakiet Norton 36. dostępny w ofercie T-Mobile umożliwia tworzenie kopii zapasowych wybranych plików oraz oferuje funkcje optymalizacji pracy i poprawę wydajności komputera. Oprogramowanie może automatycznie korygować ważne ustawienia, oczyszczać zawartość pamięci i usuwać zbędne pliki. Program jest przeznaczony do pracy z systemem Windows i zapewnia sprawną pracę komputera dzięki temu, że zajmuje zaledwie około 10 MB pamięci RAM.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)