Ładowarki solarne Global Technology - doładuj telefon na słońcu

Ładowarki solarne Global Technology - doładuj telefon na słońcu

Ładowarki solarne Global Technology - doładuj telefon na słońcu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.04.2012 13:57, aktualizacja: 18.04.2012 16:08

Firma KL Trade wprowadziła na polski rynek nowe ładowarki solarne marki Global Technology. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach - model dla iPhone'a oraz D001 - ładowarkę uniwersalną, pozwalającą naładować baterie pozostałych urządzeń.

Ładowarki solarne do urządzeń Apple można łączyć w zespoły ładujące. Wyglądem urządzenie przypomina zapalniczkę. Wymiary 57x39x1. mm pozwalają wygodnie nosić ją w kieszeni lub jako breloczek do kluczy.

Uniwersalna ładowarka solarna D00. została wyposażona w przełącznik uruchamiający opcję ładowania telefonu za pomocą aż 4 końcówek: microUSB, miniUSB, N70/6101 oraz K800 (przewód od końcówek ładujących telefon znajduje się w zestawie). Ładowarka posiada dwie możliwości ładowania: za pomocą panelu solarnego lub kabla USB dołączonego do zestawu. Ponadto jest wyposażona w latarkę LED oraz radio FM z głośnikiem i szybkim wyszukiwaniem stacji.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Oba modele są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Posiadają kontrolki sygnalizujące ładowanie. Sugerowana cena: 7. zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)