Kupił kasetę VHS z napisem "niespodzianka" w sklepie z rupieciami. Postanowił sprawdzić, co na niej jest

Kupił kasetę VHS z napisem "niespodzianka" w sklepie z rupieciami. Postanowił sprawdzić, co na niej jest

Kupił kasetę VHS z napisem "niespodzianka" w sklepie z rupieciami. Postanowił sprawdzić, co na niej jest
Źródło zdjęć: © YouTube
Arkadiusz Stando
28.03.2018 09:35, aktualizacja: 28.03.2018 10:50

Pewien Amerykanin podczas wizyty w sklepie ze starociami natrafił na ciekawostkę. Była to stara kaseta VHS z napisem "niespodzianka". Nie mógł się oprzeć, kupił ją, a całą ceremonię pierwszego oglądania postanowił nagrać.

Mężczyzna wrzucił nagranie na Twittera, dodając przy tym informację o okolicznościach, w jakich natrafił na kasetę. Stało się to zupełnie przypadkiem, a jako, że jest w posiadaniu starego telewizora oraz odtwarzacza VHS, stwierdził "czemu nie?". Zobaczcie, co kryło się na tej kasecie, pod kuszącą nazwą "niespodzianka".

Takie znaleziska dowodzą, jak niespotykane przedmioty można znaleźć w sklepach ze starociami czy antykami. Co prawda, w Polsce nie są tak popularne jak w Ameryce, ale też warto spróbować szczęścia. Ale o co właściwie chodziło w nagraniu?

Możecie nie kojarzyć, ale piosenka "Never gonna give you up" stała się ponad 10 lat temu memem, który niedawno powrócił do internetu. Cytując Grzegorza Burtana, dziennikarza WP Tech: "W 2007 roku Rick Astley powrócił do świadomości słuchaczy poprzez RickRollling – formę internetowego żartu. Na jednym z forów obrazkowych pojawiło się wideo, które miało być zapowiedzią gry "Grand Theft Auto IV" – oczekiwania wobec niej były ogromne, więc internauci rzucili się, by obejrzeć film. Jakież było ich rozczarowanie, gdy zamiast trailera, zobaczyli rudego Brytyjczyka z mikrofonem."

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (152)