Konkurs: Zawojuj świat z Vaio i magazynem Stuff

Konkurs: Zawojuj świat z Vaio i magazynem Stuff

Konkurs: Zawojuj świat z Vaio i magazynem Stuff
Źródło zdjęć: © Stuff/materiały prasowe
10.07.2012 11:53

Masz pomysł na akcesorium do komputera? Wykorzystaj to! Zaprojektuj gadżet dla ultrabooka Sony Vaio i wygraj wycieczkę do Japonii oraz inne cenne nagrody.

Możesz kupić najdroższego i najpiękniejszego laptopa, ale jego użyteczność w dużej mierze zależy od zainstalowanych aplikacji i podpiętych sprzętów. Pisanie gier i programów to proces bardzo żmudny i niezbyt interesujący z punktu widzenia jury Z peryferiami jest zupełnie inaczej –. wielkie głośniki, kolorowe myszki i futurystyczne kamery. Nie dość, że wyglądają pięknie, to są również bardzo funkcjonalne.

Zawojuj świat z Vaio! Weź kartę papieru i rusz głową. Czy jest urządzenie, które zawsze chciałeś mieć w swoim laptopie, ale żadna z firm go nie stworzyła? A może po prostu masz dość nijakiego designu, którym raczą się wszyscy wokół? Wykaż się kreatywnością, prześlij nam swój pomysł na akcesorium dla ultrabooka Sony i zawalcz o wycieczkę do Tokio, do kwatery głównej Sony!

Prześlij co tylko zechcesz: concept arty, rendery a nawet schematy i filmy pokazujące działanie twojego gadżetu. Im większe zrobisz wrażenie, tym większa szansa, że nagroda trafi do ciebie! Nie musisz godzinami siedzieć przy lutownicy i składać gadżetu od podstaw. Po prostu spróbuj przekonać, że to twój pomysł jest najlepszy.

Obraz
© (fot. Stuff/materiały prasowe)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)