Koniec nudy podczas korzystania z pisuaru

Koniec nudy podczas korzystania z pisuaru

Koniec nudy podczas korzystania z pisuaru
30.11.2011 09:38, aktualizacja: 30.11.2011 11:15

Czy uważacie czas spędzony w ubikacji za czas stracony? Jeśli tak, to ucieszy was wynalazek firmy Captive Media. Postanowiła ona zapewnić nam rozrywkę nawet podczas takich czynności, które do tej pory wydawały się nie do pogodzenia z dodatkowymi działaniami.

Naukowcy odkryli, że dając mężczyznom jakiś punkt w pisuarze, w który będzie można celować, odejmuje się sporo pracy sprzątaczkom. Wynalazcy z Captive Media poszli o krok dalej - postanowili stworzyć gadżet, który sprawi, że panowie zrobią wszystko, aby strumień moczu był precyzyjnie skierowany. Obliczyli przy tym, że średni czas oddawania moczu (badania robiono w barach) wynosi ponad 5. sekund. Tak powstał pisuarowy system do grania w gry komputerowe bez użycia rąk.

System składa się z 12-calowego wyświetlacza LED znajdującego się ponad pisuarem oraz wbudowanego czujnika ruchu skierowanego do dołu. Głównymi klientami firmy mają być właściciele pubów, których do zakupu może zachęcić platforma reklamowa, jaką tworzy system, kiedy nie jest akurat w użyciu.

Kiedy raz spróbujecie zagrać w snowboard, stary poczciwy Breakout, czy quiz o wdzięcznej nazwie "Clever Dick", wkrótce dotrze do was, że dużo chętniej odwiedzacie pubową łazienkę.

JG

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)