Kolorowe kamyki od Creative

Kolorowe kamyki od Creative
Źródło zdjęć: © Creative

08.05.2007 13:49, aktual.: 14.05.2007 11:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Creative postanowił zaatakować rynek tanich odtwarzaczy MP3. Nowe cacko
firmy nazwano ZEN Stone przy rozmiarach 53.7x35.3x12.8mm i masie 18.5
grama jest to wielki i ciężki "kamień"


Obraz
© (fot. Creative)

Creative postanowił zaatakować rynek tanich odtwarzaczy MP3. Nowe cacko firmy nazwano ZEN Stone. Przy rozmiarach 53.7x35.3x12.8mm i masie 18.5 grama nie jest to wielki i ciężki "kamień" w kieszeni.

Radzi sobie z plikami MP3, WMA i WMA z DRM9. Ładowany po przez port USB akumulatorek litowo-jonowy przy pełnym naładowaniu pozwala cieszyć się muzyka przez 10 godzin. Creative poszedł w ślady Apple. ZEN Stone, podobnie jako iPod shuffle nie posiada wyświetlacza. O stanie urządzenia informuje jedynie wielobarwna dioda LED.

Pamięć o pojemności 1GB nie jest imponująca, jednak wystarczy by zapisać około 10 płyt audio skompresowanych do formatu MP3. Na drogę do szkoły i domu na pewno wystarcz. A nawet na weekendowy wypad za miasto. By uatrakcyjnić ofertę ZEN Stone dostępny będzie w sześciu kolorach.

Obraz

Obsługa Creative ZEN Stone jest bardzo prosta –. wystarczy skopiować do niego swoje ulubione utwory. Jak na zwykły pendrive, bez dodatkowego oprogramowania. Funkcje "Play" lub "Random" umożliwiają szybkie odtwarzanie muzyki. Użytkownik może także nawigować pomiędzy folderami zawierającymi piosenki lub playlistami.

Sugerowana cena sprzedaży nowego odtwarzacza to 13. złotych brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)