Kolorowa stacja pogodowa Hama - EWS 120

Kolorowa stacja pogodowa Hama - EWS 120
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

13.10.2011 13:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Hama wprowadza na rynek stację pogodową EWS 120, która pozwala z dużą dokładnością przewidzieć aurę w następnych kilkudziesięciu godzinach.

Dwuczęściowy zestaw mierzy temperaturę i wilgotność powietrza. Wskazania higrometru (od 2. do 95%) są istotne zwłaszcza dla osób po urazach lub chorych na reumatoidalne zapalenie stawów. Duża wilgotność połączona z niską temperaturą powoduje bóle reumatyczne oraz problemy z układem oddechowym. Możliwość odczytu aktualnych danych pozwala na kontrolę komfortu klimatycznego w mieszkaniu lub biurze. W razie potrzeby można przeciwdziałać niekorzystnym parametrom otoczenia (np. kupując nawilżacz lub przeciwnie, starając się wysuszyć pomieszczenie).

Stacja pogody EWS-12. przewiduje aurę za pomocą symboli reprezentujących pogodę: słoneczną, lekkie zachmurzenie i opady. Niemiecki produkt korzysta z zewnętrznego czujnika, który bezprzewodowo przekazuje dane do stacji bazowej (maks. zasięg wynosi 30 metrów). Wyniki obliczeń i prognoz prezentowane są ekranie LCD z podświetleniem LED. Wewnętrzna pamięć pozwala na zapisanie maksymalnych i minimalnych wartości temperatury (od – 20 do +50°C na zewnątrz oraz od 0 do +50°C w pomieszczeniach). Dodatkową rolą EWS-120 jest alarm z funkcją drzemki. Całość jest zasilania przez cztery baterie AA.

Sugerowana cena stacji pogody EWS-120 wynosi 129,90 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)