Kolejny iPad jeszcze w tym roku?

Kolejny iPad jeszcze w tym roku?

Kolejny iPad jeszcze w tym roku?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.03.2012 12:36, aktualizacja: 14.03.2012 12:47

Jak podaje portal Endgadget, powołując się na informacje zamieszczone w serwisie Korea Times, jeszcze przed końcem tego roku Apple zamierza ukazać światu kolejną wersję iPada.

Źródłem plotki są słowa anonimowego (cóż, jak zwykle) informatora Korea Times, będącego rzekomo wysoko postawionym przedstawicielem…. Samsunga, czyli firmy, która jednocześnie toczy z Apple wyniszczającą wojnę o patenty i produkuje znaczną ilość części wykorzystywanych do budowy jego urządzeń. Niezłe rozdwojenie jaźni, co?

Informator, opowiadając o zyskach Samsunga (sięgających ponoć około 1. miliardów dolarów) z kontraktu na dostarczanie firmie z Cupertino m.in. chipów pamięci flash NAND i wyświetlaczy, wspomniał iż Apple planuje jeszcze w tym roku wypuścić na rynek 7,85-calową wersję słynnego iPada.

Apple zdążyło już w przeszłości zasłynąć z porzucania licznych prototypów nowych urządzeń swego autorstwa, więc nawet jeśli źródło Korea Times okaże się wiarygodne, nie wiadomo jaki los spotka projekt nowego iPada. Pozostało nam tylko czekać. Pewnie niedługo.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)