Kolejna propozycja do biura od Xeroksa

Kolejna propozycja do biura od Xeroksa

Kolejna propozycja do biura od Xeroksa
02.08.2007 12:30, aktualizacja: 02.08.2007 13:53

Firma Xerox wprowadza na polski rynek nowe czarno-białe laserowe urządzenie wielofunkcyjne - model Phaser 3200MFP. Nowość przeznaczona jest do zastosowania w biurach i umożliwia wydruk z prędkością do 24 stron na minutę.

Xerox Phaser 3200MFP powinien zainteresować firmy drukujące do dziesięciu tysięcy stron miesięcznie. Jest to urządzenie wielofunkcyjne umożliwiające drukowanie, faksowanie, kopiowanie i skanowanie. Nowość korzysta z procesora pracującego z częstotliwością 300 MHz i 64 MB pamięci operacyjnej RAM. Pozwala jej to na wydruk/kopiowanie z prędkością sięgającą 24 stron na minutę w rozdzielczości do 1200 dpi.

Opisując urządzenie warto wspomnieć również o bezpiecznym systemie faksowania danych. Jak można przeczytać w informacji prasowej, "System Secure Fax Receive pozwala odczytać otrzymany faks dopiero w momencie autoryzacji - poprzez wpisanie przez użytkownika kodu PIN na klawiaturze urządzenia. Oprogramowanie Fax Forward to E-mail sprawia, że odebrany przez urządzenie faks jest przesyłany do użytkownika drogą e-mail, co zmniejsza prawdopodobieństwo otrzymania poufnej informacji przez osobę nieupoważnioną."

Producent podkreśla również atrakcyjną cenę urządzenia, która zaczyna się od 1099 zł brutto.

Strona producenta. - http://www.xerox.com.pl

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)