Kinect trafi wkrótce do samodzielnej sprzedaży

Kinect trafi wkrótce do samodzielnej sprzedaży29.08.2014 08:20
Kinect trafi wkrótce do samodzielnej sprzedaży
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Choć docelowo Kinect w Xbox One miał być nieodłączną częścią zestawu, w obliczu rosnącej popularności PS4 Microsoft zdecydował się obniżyć cenę konsoli kosztem rezygnacji z sensora.

*Choć docelowo Kinect w Xbox One miał być nieodłączną częścią zestawu, w obliczu rosnącej popularności PS4 Microsoft zdecydował się obniżyć cenę konsoli kosztem rezygnacji z sensora. *

Takie działanie szybko odbiło się na sprzedaży nowego Xboxa. W czerwcu Microsoft sprzedał w USA dwukrotnie więcej konsol nowej generacji niż w poprzednim miesiącu. Ale choć gracze ewidentnie nie potrzebują dziś Kinecta, to taki stan rzeczy może się zmienić w przyszłości. Dlatego firma zdecydowała się wprowadzić do sprzedaży także samodzielną wersję kontrolera.

Ta trafić ma na sklepowe półki już w 7 października, a jej cena będzie wynosić 150 dol. To o 50 dol. więcej niż gdybyśmy chcieli od razu kupić konsolę z Kinectem w zestawie. W ramach rekompensaty Microsft dorzuca też kod na najnowszą odsłonę gry tanecznej "Dance Central Spotlight", wraz ze ścieżką dźwiękową liczącą 10 utworów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)