ycipk-igq979

Keanu Reeves zaśpiewa w "Cyberpunk 2077"? Bardzo by chciał

Keanu Reeves w wywiadzie dla IGN zdradził, że bardzo chciałby zaśpiewać w Cyberpunk 2077. Temat wyniknął ponieważ Johnny Silverhand, któremu głosu i twarzy użycza Reeves jest członkiem zespołu Samuraj. Piosenki Samuraja będziemy mogli usłyszeć w grze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Keanu Reeves jako Johnny Silverhand w "Cyberpunk 2077"
Keanu Reeves jako Johnny Silverhand w "Cyberpunk 2077" (Materiały prasowe)
ycipk-igq979

Niestety, jak możemy usłyszeć w wywiadzie dla amerykańskiego oddziału IGN, podczas nagrywania scen muzycznych nie usłyszymy głosu aktora. CD Project RED zdecydował się zastąpić Keanu Reevsa, zatrudniając profesjonalny zespół.

"Niestety, nie pozwolili mi śpiewać. Załatwili kapelę rockową, którą sami sobie wybrali. Więc to oni nas zastąpią" - podsumował aktor w wywiadzie. Jednocześnie aktor wyraził nadzieję, że liderzy zespołu wybranego przez CD Project RED pozwolą mu chociaż na minimalny udział w nagraniach piosenek do gry. O tym, czy uda nam się usłyszeć śpiew aktora w "Cyberpunk 2077" będziemy więc mogli przekonać się dopiero po premierze gry, która będzie miała miejsce 16 kwietnia 2020 roku.

Zobacz także: Wymagania "Cyberpunk 2077"? Jeszcze nie znane, ale na tym potworze robiono prezentację gry

ycipk-igq979

Cyberpunk 2077 — Oficjalny Trailer z E3 2019

Keanu Reeves w wielu wywiadach z dużym entuzjazmem wyrażał się o współpracy z twórcami "Wiedźmina" oraz o samej grze. Polskie studio zdecydowanie pokazało, jak przyciągnąć uwagę do swojej produkcji, a o pokazie "Cyberpunk 2077" na konferencji Microsoft w trakcie E3 jest wciąż głośno. CD Project RED przyznał również, że wyniki przed-sprzedaży gry przekroczyły wyniki "Wiedźmina 3", co potwierdza ogromne zainteresowanie produkcją. Tym bardziej mamy nadzieję, że polska gra po raz kolejny nie zawiedzie, ponieważ poprzeczka postawiona jest bardzo wysoko.

Zobacz także: Nie tylko "Cyberpunk 2077". Jest znacznie więcej powodów do domu z polskich twórców

ycipk-igq979
Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-igq979

ycipk-igq979
ycipk-igq979