Kaspersky Antywirus gotowy do obrony Windows 7

Kaspersky Antywirus gotowy do obrony Windows 7

Kaspersky Antywirus gotowy do obrony Windows 7
Źródło zdjęć: © Kaspersky
22.04.2009 11:59

Kaspersky Lab informuje, że oprogramowanie Kaspersky Anti-Virus for Windows 7 zapewnia kompletną ochronę użytkownikom Windows 7 Beta przed cyberzagrożeniami.

Na początku stycznia 200. roku, wraz z wprowadzeniem przez firmę Microsoft wersji beta systemu operacyjnego Windows 7, Kaspersky Lab opublikował techniczny prototyp oprogramowania antywirusowego, zapewniający większą skuteczność i kompletną ochronę antywirusową. W przeprowadzonych niedawno testach beta Kaspersky Lab otrzymał pozytywne opinie dotyczące szybkości, niezawodności i stabilności ochrony dla systemu Windows 7. Zestaw produktów bezpieczeństwa firmy Kaspersky Lab będzie dostępny dla użytkowników systemu Windows 7 zaraz po wprowadzeniu do sprzedaży tego nowego systemu operacyjnego. W ramach współpracy z firmą Microsoft Kaspersky Lab jest zobowiązany do zapewniania użytkownikom systemu Windows 7, nowej generacji najpopularniejszego na świecie systemu operacyjnego dla komputerów PC, najlepszej ochrony przed cyberprzestępczością.
„Dzięki współpracy z firmą Microsoft mamy pewność, że będziemy mogli zapewnić użytkownikom systemu Windows 7 ochronę, która jest łatwa w zarządzaniu i pomaga chronić ich cenne dane, nie spowolniając ich pracy”. – powiedział Aleksjej Kalgin, dyrektor marketingu produktu z działu produktów korporacyjnych w Kaspersky Lab. „W ciągu dwóch i pół miesiąca nasz prototyp techniczny został zainstalowany przez ponad 300 000 osób. Dzięki współpracy z firmą Microsoft otrzymaliśmy wyjątkowo wiele pozytywnych opinii od naszych testerów, które pozwolą nam zapewnić całkowitą kompatybilność naszych produktów z systemem Windows 7 po ostatecznym wprowadzeniu go do sprzedaży”.

„Cieszymy się, że możemy pracować z firmą Kaspersky Lab, która rozwija i testuje swój zestaw produktów dla systemu Windows 7”. – powiedział Michael Angiulo, dyrektor odpowiedzialny za planowanie systemu Windows i ekosystem komputerów PC z firmy Microsoft Corp. „Naszym wspólnym celem jest oferowanie klientom większej wydajności, możliwości zarządzania oraz mobilności w celu zapewnienia bezpiecznego i niezawodnego dostępu do danych”.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)