Izrael. Rakieta niemal trafiła w jadące auta [Wideo]

Izrael. Rakieta niemal trafiła w jadące auta [Wideo]

Izrael. Rakieta niemal trafiła w jadące auta [Wideo]
Źródło zdjęć: © Youtube.com
16.11.2019 14:30

Działania wojenne w Izraelu trwają. Kilka dni temu miała miejsce eksplozja na jednej z ruchliwych dróg, która omal nie zebrała krwawego żniwa. Na nagraniu widać, jak rakieta uderza tuż obok przejeżdżających samochodów.

Rakieta uderzyła w izraelską drogę szybkiego ruchu w środę 13 listopada omal nie doprowadzając do ogromnej tragedii. W mediach pojawiło się wideo, na którym widać całe zdarzenie. Możecie zobaczyć je pod koniec poniższego filmu:

Kierowcy cudem uniknęli najgorszego, wychodząc ze zdarzenia jedynie z powierzchownymi ranami. W piątek, część z kierowców spotkała się ponownie na miejscu, by opowiedzieć o tym doświadczeniu, jak podają izraelskie media.

- Zobaczyłem pocisk. Moją pierwszą myślą było, że już po mnie. Nastąpiła eksplozja, której nawet nie potrafię opisać - powiedziała Mali Hason, która przejeżdżała drogą razem razem ze swoim psem. - Pierwsze słowo, które wydobyło się z moich ust, brzmiało "Ice", imię mojego psa. - Kobieta opowiada, że zatrzymała się i wysiadła z samochodu wraz z psem cała drżąc, kiedy zrozumiała, że sekundy dzieliły ją od śmierci.

Pocisk został wystrzelony w pobliżu Gan Yavne w południowym Izraelu. W odpowiedzi na działania zbrojne przeciw Izraelowi, ministerstwo obrony poinformowało o wznowieniu lotniczych ataków w Strefie Gazy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)