iPhone w Europie - kolejne informacje

iPhone w Europie - kolejne informacje

iPhone w Europie - kolejne informacje
05.07.2007 21:21, aktualizacja: 05.07.2007 21:33

Jak pisze Financial Times, powołując się na dobrze poinformowane źródła, jeszcze jesienią tego roku iPhone pojawi się w Europie - niestety tylko na trzech rynkach. Będzie go można kupić w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii.

Reszta Europy będzie mogła go kupić dopiero w 2008 roku, a jeszcze później mieszkańcy Azji. Nie wiadomo jeszcze, który z europejskich operatorów telefonii komórkowej zostanie dystrybutorem iPhone. Trwają rozmowy z Orange, T-Mobile, O2 i Vodafone.

Jeden z niemieckich dzienników sugeruje, że nowa komórka Apple mogłaby trafić do Niemiec w listopadzie, a sprzedawana byłaby przez T-Mobile. Oficjalnie operator nie zdecydował się skomentować tych doniesień. Podobno jednak w ostatniej chwili pokonał on konkurenta, Vodafone, największego operatora w Europie. Nie jest wiadome, które z firm zajmą się obsługą iPhone w innych krajach Starego Kontynentu. Jednym z nich może być Vodafone. W oprogramowaniu komórki jego nazwa pojawia się obok plików opisywanych nazwą T-Mobile, AT&T oraz Cingular.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)