iPhone w Europie - kolejne informacje

iPhone w Europie - kolejne informacje

05.07.2007 21:21, aktual.: 05.07.2007 21:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak pisze Financial Times, powołując się na dobrze poinformowane źródła, jeszcze jesienią tego roku iPhone pojawi się w Europie - niestety tylko na trzech rynkach. Będzie go można kupić w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii.

Reszta Europy będzie mogła go kupić dopiero w 2008 roku, a jeszcze później mieszkańcy Azji. Nie wiadomo jeszcze, który z europejskich operatorów telefonii komórkowej zostanie dystrybutorem iPhone. Trwają rozmowy z Orange, T-Mobile, O2 i Vodafone.

Jeden z niemieckich dzienników sugeruje, że nowa komórka Apple mogłaby trafić do Niemiec w listopadzie, a sprzedawana byłaby przez T-Mobile. Oficjalnie operator nie zdecydował się skomentować tych doniesień. Podobno jednak w ostatniej chwili pokonał on konkurenta, Vodafone, największego operatora w Europie. Nie jest wiadome, które z firm zajmą się obsługą iPhone w innych krajach Starego Kontynentu. Jednym z nich może być Vodafone. W oprogramowaniu komórki jego nazwa pojawia się obok plików opisywanych nazwą T-Mobile, AT&T oraz Cingular.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)