iPhone niebawem oficjalnie w Polsce

iPhone niebawem oficjalnie w Polsce16.05.2008 14:12
iPhone niebawem oficjalnie w Polsce
Źródło zdjęć: © IDG

Polityka Apple przy wprowadzeniu telefonów iPhone na
poszczególne rynki jest znana. Telefon może być dostępny tylko u
jednego operatora w danym kraju. W USA jest to AT&T, w Wielkiej
Brytanii O2, we Francji Orange, w Niemczech T-Mobile. Czy i kiedy ten
telefon trafi do Polski? Już wiadomo!

Polityka Apple przy wprowadzeniu telefonów iPhone na poszczególne rynki jest znana. Telefon może być dostępny tylko u jednego operatora w danym kraju. W ofercie abonamentowej. W USA jest to AT&T, w Wielkiej Brytanii O2, we Francji Orange, w Niemczech T-Mobile. Czy i kiedy ten telefon trafi do Polski? Już wiadomo!

288756722313738387
Źródło zdjęć: © Już niedługo, oficjalnie, w Polsce (fot. AFP)

Co prawda termin określono dość enigmatycznie, pod koniec tego roku. Precyzyjnie określono za to firmie która będzie posiadać ten telefon w swojej ofercie. Operatorem, który wprowadzi ten telefon do swojej oferty w Austrii, Belgii, Republice Dominikany, Jordanii, Egipcie, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Szwajcarii i Polski będzie sieć Orange

288756722313869459
Źródło zdjęć: © (fot. Apple)

Nie znane są pozostają plany taryfowe w których iPhone będzie dostępny. Lecz wiadomo, że nie bąda to najtańsze abonamenty. Cena urządzenia najprawdopodobniej będzie oscylować w okolicach 1500zł. Jednak jest spora szansa, że w momencie oficjalnego wprowadzenia na Polski rynek iPhone będzie już pełnokrwistym smartfonem z szybką transmisją danych HSDPA, być może wbudowanym odbiornikiem GPS i kamerą do wideo rozmów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)