iPhone niebawem oficjalnie w Polsce

iPhone niebawem oficjalnie w Polsce

iPhone niebawem oficjalnie w Polsce
Źródło zdjęć: © IDG
16.05.2008 14:12, aktualizacja: 07.08.2008 10:32

Polityka Apple przy wprowadzeniu telefonów iPhone na
poszczególne rynki jest znana. Telefon może być dostępny tylko u
jednego operatora w danym kraju. W USA jest to AT&T, w Wielkiej
Brytanii O2, we Francji Orange, w Niemczech T-Mobile. Czy i kiedy ten
telefon trafi do Polski? Już wiadomo!

Polityka Apple przy wprowadzeniu telefonów iPhone na poszczególne rynki jest znana. Telefon może być dostępny tylko u jednego operatora w danym kraju. W ofercie abonamentowej. W USA jest to AT&T, w Wielkiej Brytanii O2, we Francji Orange, w Niemczech T-Mobile. Czy i kiedy ten telefon trafi do Polski? Już wiadomo!

Obraz
© Już niedługo, oficjalnie, w Polsce (fot. AFP)

Co prawda termin określono dość enigmatycznie, pod koniec tego roku. Precyzyjnie określono za to firmie która będzie posiadać ten telefon w swojej ofercie. Operatorem, który wprowadzi ten telefon do swojej oferty w Austrii, Belgii, Republice Dominikany, Jordanii, Egipcie, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Szwajcarii i Polski będzie sieć Orange

Obraz
© (fot. Apple)

Nie znane są pozostają plany taryfowe w których iPhone będzie dostępny. Lecz wiadomo, że nie bąda to najtańsze abonamenty. Cena urządzenia najprawdopodobniej będzie oscylować w okolicach 1500zł. Jednak jest spora szansa, że w momencie oficjalnego wprowadzenia na Polski rynek iPhone będzie już pełnokrwistym smartfonem z szybką transmisją danych HSDPA, być może wbudowanym odbiornikiem GPS i kamerą do wideo rozmów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (154)