iPhone i iPad zadbają o twoje... zdrowie

iPhone i iPad zadbają o twoje... zdrowie

iPhone i iPad zadbają o twoje... zdrowie
Źródło zdjęć: © mac_ivan / flickr.com / CC
03.02.2014 14:30, aktualizacja: 03.02.2014 14:48

Przedstawiciele Apple’a spotkali się z amerykańską Agencją Żywności i Leków (FDA). Spotkanie miało najprawdopodobniej na celu nawiązanie współpracy w sprawie nowej funkcji systemu iOS 8.

iOS 8. a więc następca wykorzystywanego obecnie iOS-a 7, ma mieć wbudowane "mobilne aplikacje medyczne". Apple swoje nowe usługi traktuje ponoć bardzo poważnie. Przedstawiciele firmy spotkali się nawet z przedstawicielami amerykańskiej Agencji Żywności i Leków, by móc wspólnie z nią opracować merytoryczne treści i sensowne usługi dla użytkowników iPhone’ów i iPadów.

Moduł Healthbook ma przypominać istniejący już Passbook i analizować przeróżne statystyki użytkownika, takie jak jego tętno czy ciśnienie krwi. Apple najmuje też nowych pracowników, specjalizujących się w medycynie i szeroko pojętym fitnessie. To oraz wyposażenie nowych urządzeń Apple’a w procesor M7. dedykowany analizowaniu ruchu telefonu, uwiarygadnia powyższe plotki. Pamiętajmy jednak, że nie są to potwierdzone, płynące bezpośrednio od Apple’a informacje.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Coraz więcej plotek o tańszym Xboksie One"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)