iPhone 6s z... Androidem

iPhone 6s z... Androidem

iPhone 6s z... Androidem
Źródło zdjęć: © goPhone
20.08.2015 11:37, aktualizacja: 20.08.2015 12:26

Jeśli patrząc na tytuł tego artykułu przecieracie oczy ze zdumienia - zrozumiałe. Apple, firma tak dumna ze swoich "jedynych słusznych" rozwiązań, bóstwo i królestwo, postanowiła wypuścić na rynek swojego smartfona iPhone opartego na Androidzie? Jak to?

Nie do końca, ale iPhone'a 6s z Androidem możecie i tak kupić. I to już teraz. Co prawda premiera najnowszego telefonu z Cupertino będzie miała miejsce we wrześniu, ale niezawodni Chińczycy już teraz postanowili zrobić kolejne małe zamieszanie na rynku. Wszystko dzięki pewnym lukom prawnym, z których Chińczycy niezmiennie korzystają od lat. Wszystko zamyka się w stereotypowym słowie "chińszczyzna". Obywatele Państwa Środka sklonowali iPhone'a 6 i sprzedają go pod różnymi mniej lub bardziej wyszukanymi nazwami. Na przykład goPhone 6s, miPhone 6s etc. W sieci jednak można też znaleźć iPhone'a 6s - zapakowanego w oryginalnie wyglądające pudełko i z dosyć udaną podróbką systemu iOS, sprawnym MultiTouchem. Do tego słuchawki i ładowarka - wszystko łudząco podobne do dzieła Apple. Jest jednak kilka haczyków: rozdzielczość ekranu to nie 1080 pikseli (taką informację można znaleźć w danych technicznych tego cacka), a 960 x 540 p, jakość zdjęc wykonywanych głównym i przednim aparatem jest tragiczna, fałszywy 6s nie
obsługuje LTE i miewa problemy z obsługą niektórych aplikacji. W ten sposób klikając w apkę Apple Maps, otwieramy zmodyfikowaną wersję Google Maps. App Sotre to przerobiony Sklep Play. Wszystko - przypomnijmy - śmiga pod kontrolą iOS 8, przepraszam, zmodyfikowanego Androida 4.2 Jelly Bean. Cena? 100 dolarów.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)