iPhone 5S oraz iPhone 5C już do kupienia w Orange. Oto ceny

iPhone 5S oraz iPhone 5C już do kupienia w Orange. Oto ceny25.10.2013 12:52
iPhone 5S oraz iPhone 5C już do kupienia w Orange. Oto ceny
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Od dziś w Orange jest dostępny iPhone 5S oraz iPhone 5C. Znamy ceny.

W ofertach dla klientów indywidualnych, iPhone 5. jest dostępny cenie od 449 zł za model 16 GB, 859 zł za model 32 GB oraz od 1289 zł za model 64 GB. iPhone 5c kosztuje od 49 zł za model 16 GB. Najnowsze smartfony firmy Apple można kupić również w ofertach dla firm, w cenie od 1 zł. Klienci użytkujący iPhone 5S oraz iPhone 5C w sieci Orange mogą używać ich korzystając z szybkiego mobilnego internetu HSPA +DC, a w przyszłości także z technologii LTE dostępnej już komercyjnie w sieci Orange.

iPhone 5. to nowe wcielenie najlepiej działającego smartfona na świecie. Nowy iPhone kryje ciekawe funkcje i rozwiązania, takie jak zaprojektowany przez Apple 64-bitowy procesor A7, nową 8-megapikselową kamerę iSight z lampą błyskową True Tone, a także innowacyjny czytnik linii papilarnych Touch ID, dzięki któremu telefon można łatwo i bezpiecznie odblokować jednym dotknięciem palca. iPhone 5C to 4-calowy wyświetlacz Retina, szybki procesor A6 i 8-megapikselowa kamera iSight. Oba nowe modele, iPhone 5S i iPhone 5C, obsługują więcej pasm LTE niż jakikolwiek inny smartfon na świecie i mają zupełnie nowe kamery FaceTime HD.

iPhone 5. i iPhone 5C działają pod kontrolą systemu iOS 7 – stanowiącego najważniejszą aktualizację iOS od czasów pierwszego iPhone’a. iOS 7 to nowy interfejsem użytkownika - z elegancką paletą kolorów, wyodrębnionymi warstwami funkcjonalnymi i subtelnymi efektami ruchu, które ożywiają interakcje z użytkownikiem. iOS 7 zawiera setki nowych funkcji, w tym Centrum sterowania, Centrum powiadomień, udoskonaloną wielozadaniowość, AirDrop, udoskonaloną aplikację Zdjęcia, Safari, Siri, a także całkowitą nowość - iTunes Radio, czyli bezpłatne radio internetowe nadające muzykę, jakiej użytkownik najchętniej słucha w iTunes.

Wybrane ceny iPhona 5. i 5S w ofercie e-sklepu Orange dla klientów indywidualnych (wszystkie ceny z VAT):

288766967824201875
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)