iPhone 5 najsłabszym z topowych smartfonów

iPhone 5 najsłabszym z topowych smartfonów

iPhone 5 najsłabszym z topowych smartfonów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
07.01.2013 08:23, aktualizacja: 20.03.2013 14:17

Magazyn z 77 letnią tradycją twierdzi, że lepsze są produkty firm LG, Samsung, HTC oraz Motorola. Wszystkie z Androidem.

W jego najnowszym wydaniu znalazło się zestawienie najlepszych telefonów, które można kupić u poszczególnych operatorów. Jak się okazuje - u żadnego z nich nie warto kupować iPhone. W przypadku AT&T najlepszy jest LG Optimus G, potem Samsung Galaxy S III. Produkt Apple na trzecim miejscu. Ta sama sytuacja występuje w sieci Sprint.

Klienci T-Mobile w ogóle nie mają w ofercie iPhone 5 - tam prowadzi Galaxy S III, HTC One S oraz Galaxy Note II. Jak twierdzi Consumer Review - choć w sieci Verizon można kupić iPhone 5. mimo wszystko lepszym wyborem będzie Motorola Droid RAZR HD, lub RAZR MAXX HD, w ostateczności - Galaxy S III.

Nie jest jednak jasne w jaki sposób Consumer Review porównał ze sobą poszczególne urządzenia. Magazyn nie poinformował, czy informacje pochodzą od klientów, czy też z niezależnych testów, a może z jednego i drugiego źródła. Więcej informacji znajdziecie na stronie Business Insider.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Mechaniczny keypad Razera

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)