iPhone 3GS Supreme - najdroższy telefon komórkowy

iPhone 3GS Supreme - najdroższy telefon komórkowy
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl

30.11.2009 12:43, aktual.: 03.12.2009 15:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Stworzony przez Stuarta Hughesa iPhone 3GS Supreme jest najdroższym telefonem komórkowym na świecie. Powstawał przez 10 miesięcy na zlecenie australijskiego magnata – właściciela kopalni złota i wyceniony został na 1,92 miliona funtów. Cała obudowa została wykonana z 271 gram litego 22-karatowego złota. Przednia ramka jest wysadzana 136 nieskazitelnymi brylantami, o łącznej wadze 68 karatów.

Stworzony przez Stuarta Hughesa iPhone 3GS Supreme jest najdroższym telefonem komórkowym na świecie. Powstawał przez 10 miesięcy na zlecenie australijskiego magnata – właściciela kopalni złota i wyceniony został na 1,92 miliona funtów.

Cała obudowa została wykonana z 27. gram litego 22-karatowego złota. Przednia ramka jest wysadzana 136 nieskazitelnymi brylantami, o łącznej wadze 68 karatów.

Złote logo Apple znajdujące się na spodniej stronie obudowy również ozdobione jest brylantami –. jest ich 53 o łącznej wadze 1 karata. Przedni przycisk został zastąpiony bardzo rzadkim brylantem o wadze 7,1 karata.

Obraz
© (fot. stuarthughes.com)

Taki telefon potrzebuje oczywiście odpowiedniego miejsca do przechowywania. Jest nim skrzynia stworzona z jednego bloku granitu, wyściełana naturalną skórą –. całość o wadze 7 kilogramów.

Dodatkowe zdjęcia można obejrzeć tutaj.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (68)