iPhone 3G - "najważniejsze zalety można wymienić jednym zdaniem"

iPhone 3G - "najważniejsze zalety można wymienić jednym zdaniem"

15.07.2008 16:30, aktual.: 07.08.2008 10:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

iPhone 3G, którego oficjalna premiera miała miejsce 11 lipca, jeszcze w 2008 r. trafi do Polski. Dystrybuować go będą sieci komórkowe Orange i Era. W Internecie pojawiają się spekulacje dotyczące terminu wprowadzenia urządzenia w naszym kraju - w przypadku "pomarańczowej" firmy mówi się nawet o wrześniu br. Czy urządzenie ma szanse odnieść sukces nad Wisłą? Orange liczy, że tak się właśnie stanie.

Najnowsza wersja telefonu Apple zadebiutowała 11 lipca w 22 krajach na całym świecie - wydarzeniu temu podobnie, jak przed rokiem, towarzyszyły kolejki chętnych do nabycia urządzenia, ustawiających się przed salonami operatorów na kilka dni przed premierą.

Biuro Prasowe Grupy TP ( w skład której wchodzi m.in. Polska Telefonia Komórkowa Centertel - operator sieci Orange ), poproszone przez nas o wypowiedź tak skomentowało premierę iPhone'a 3G:

_ "Wyróżnikiem produktu Apple jest funkcjonalność i oryginalny design. Nie bez znaczenia jest także kultowy charakter produktu i zwiększająca się codziennie liczba zadowolonych użytkowników. Światowa premiera nowej generacji iPhona odniosła wielki sukces. We wszystkich krajach zainteresowanie było ogromne. Liczymy, że również w Polsce będzie podobnie. Czy sukces będzie porównywalny do sukcesu w USA - zobaczymy. Gdyby zapytać fana iPhone'a o jego zalety, w odpowiedzi otrzymalibyśmy długą listę jego wyjątkowych cech. Bez ujmy dla produktu Apple'a najważniejsze zalety można wymienić jednym zdaniem: pełna multimedialność - funkcjonalność telefonu, iPoda, aparatu fotograficznego, najlepszej mobilnej przeglądarki internetowej i GPS-u w jednym przyjaznym urządzeniu, a do tego nowa, niższa cena. Dla kogoś kto zna ten produkt i chce go mieć, iPhone nie będzie miał wad _ [mimo że w urządzeniu wciąż brak funkcji głosowego wybierania numerów, wysyłania MMS-ów czy też obsługi Adobe Flash, Windows Media Video oraz Javy -
redakcja]. _ Oczywiście niektórzy nowi użytkownicy będą musieli przyzwyczaić się do nieco innego sposobu korzystania z urządzenia." _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)