Internet Explorer 9 RC: dwa miliony pobrań w kilka dni!

Internet Explorer 9 RC: dwa miliony pobrań w kilka dni!

Internet Explorer 9 RC: dwa miliony pobrań w kilka dni!
Źródło zdjęć: © www.komputerswiat.pl
22.02.2011 13:43, aktualizacja: 22.02.2011 14:06

Nowa przeglądarka Microsoftu cieszy się dużym zainteresowaniem. Programu używa ponad 0,5% internautów na świecie, a przecież to ciągle niestabilne wydanie

Już wersja beta Internet Explorera 9 cieszyła się dużym zainteresowaniem użytkowników. Microsoft ujawnił na początku stycznia informacje, że z testowej wersji przeglądarki korzysta już 0,5% wszystkich internautów na całym świecie.

Obraz
© (fot. www.komputerswiat.pl)

Internet Explorer 9 zbliża się coraz bliżej do wydania stabilnego, a kandydat na wersję finalną programu tylko potwierdza, że jest na co czekać. Microsoft przekazał informację, że IE 9 RC pobrano ponad 2 miliony razy. Całkiem niezły wynik biorąc pod uwagę, że program zadebiutował niespełna tydzień temu.

Internet Explorer 9 RC zadebiutował z kilkoma nowymi funkcjami, głównie zwiększającymi bezpieczeństwo podczas surfowania. Stabilnego wydania przeglądarki spodziewamy się już w kwietniu bieżącego roku.

Jeśli jeszcze nie wypróbowaliście Internet Explorera 9 RC w akcji, to zachęcamy was gorąco do wypróbowania możliwości przeglądarki.

Źródło: Microsoft

Autor: Dawid Długosz

Polecamy w wydaniu internetowym komputerswiat.pl: Hotfile kasuje konta piratów. Czy inni zrobią to samo?

Obraz
Źródło artykułu:Komputer Świat
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)