Instagram teraz także z obróbką filmów!

Instagram teraz także z obróbką filmów!

Instagram teraz także z obróbką filmów!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.06.2013 10:36, aktualizacja: 21.06.2013 12:38

W Instagramie pojawiła się nowa funkcja, która umożliwia nagrywanie i edytowanie plików wideo. Dzięki niej, możemy zmienić nasz filmik korzystając z wielu ciekawych filtrów. To jednak nie wszystko, co przygotowali autorzy aplikacji.

Funkcja Wideo na Instagramie umożliwia nagranie i edycję maksimum piętnastosekundowego materiału wideo, upiększenie go jednym z trzynastu nowych filtrów przygotowanych specjalnie dla filmów, a także wybór ulubionego momentu, który będzie ilustracją klipu w kanale aktualności. Oznacza to, że użytkownicy tej kultowej już aplikacji dostali nowe, całkiem sprytne narzędzie. Mimo, iż filmik został ograniczony jedynie do 1. sekund, to przekazuje on i tak znacznie więcej informacji, niż pojedyncze zdjęcie. Tak działa nowa funkcja wideo w Instragramie:

Razem z funkcją wideo, Instagram przedstawił funkcję Cinema, technologię opracowaną przez zespół specjalistów, zamieniającą najzwyklejszy, nieustabilizowany filmik w pozbawiony wstrząsów materiał. Jak to działa w praktyce najlepiej zobaczyć na filmie:

Wideo na Instagramie dostępne jest dla użytkowników urządzeń z systemem Android lub iOS, poprzez Apple App Store lub Google Play.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)