Trwa ładowanie...
d420366

ING wprowadza nową usługę. Serwis Aleo pomoże zweryfikować kontrahentów

ING Bank Śląski wprowadza nową, bardzo praktyczną funkcję dostępną z poziomu serwisu Aleo. Teraz bez dodatkowych opłat będzie można zweryfikować profile firmowe o dodatkowe informacje, np. o dane finansowe przedsiębiorstwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ING Bank Śląski
ING Bank Śląski (Shutterstock.com)
d420366

Aleo.com to serwis, który pozwala zweryfikować wiele danych finansowych polskich spółek. ING Bank Śląski pochwalił się że teraz profile przedsiębiorców będą wzbogacone o dodatkowe dane finansowe, czyniąc Aleo pierwszym polskim serwisem internetowym, który oferuje tak szeroki zakres danych polskich spółek.

- Informacje dostępne ze sprawozdań finansowych to między innymi przychody ze sprzedaży, zysk brutto czy suma aktywów. To kolejne rozwiązanie, które ułatwia weryfikację partnerów biznesowych i prowadzenie biznesu. - czytamy w oświadczeniu banku ING.

d420366

Bank chwali się również tym, że platforma Aleo, jako pierwsza w Polsce umożliwia łatwe wyszukiwanie i pobieranie elektronicznych sprawozdań spółek - w tym celu wystarczy znać nazwę lub NIP firmy. Co ważne, ING nie pobiera z tego tytułu żadnych opłat i nie wymaga rejestracji na portalu.

- Użytkownicy platformy mogą pobrać ponad 1 milion dokumentów finansowych, a dla ok. 174 tysięcy polskich spółek sprawdzić dane finansowe bezpośrednio na Aleo.com - czytamy w dalszej części informacji prasowej.

Zobacz też: Bankowość może być radykalnie prostsza

Aleo ma ułatwić weryfikację dostawców czy kontrahentów jeszcze zanim rozpoczniemy z nimi współpracę. Poza tym strona pozwala zweryfikować aktualne dane z CEIDG czy KRS, oraz poznać opinie i oceny wystawione przez klientów.

d420366

W zeszłym tygodniu ING Bank Śląski udostępnił również możliwość sprawdzenia białej listy podatników VAT. W tym celu wystarczy zalogować się do bankowości elektronicznej na Moje ING. Podobną usługę oferują również banki: PKO BP, Bank Millennium oraz Bank Pekao.

d420366

Podziel się opinią

Share
d420366
d420366
Więcej tematów