IFA 2014: co zaprezentował Thomson?

IFA 2014: co zaprezentował Thomson?

IFA 2014: co zaprezentował Thomson?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.09.2014 13:18, aktualizacja: 04.09.2014 15:17

Na tegorocznych targach IFA Thomson zaprezentował szeroki wachlarz urządzeń. W jego ofercie znalazł się sprzęt audio-video, komputery i tablety, smartfony, drobne urządzenia domowe, automatyka domowa, odbiorniki cyfrowe, systemy uzdatniania powietrza oraz produkty z kategorii zdrowie i uroda.

Komputery, tablety i drukarki
Thomson pokazał drugą generację tabletu Neo w rozmiarach 7 do 1. cali oraz nową serię tabletów-komputerów Hero - jedne z najcieńszych produktów tego typu na rynku, o przekątnej ekranu od 8 do 10 cali. Firma zaprezentowała także pierwszy tablet dwa w jednym, działający zarówno z aplikacjami Android 4.4, jako urządzenie mobilne, jak i z systemem Windows 8.1, jako komputer biurowy, oraz nowoczesną drukarkę 3D.

Smartfony i telefony DECT
Smartfony TLink 405. 475 i 535 są wyposażone w najnowsze technologie. Thomson pokazał również pełną gamę telefonów dla seniorów, w tym Serea 350 - z ekranem dotykowym, zaprojektowanym specjalnie dla osób z tej kategorii wiekowej. Firma zaprezentowała także telefony bezprzewodowe DECT, w szczególności elegancki model Classy - telefon stacjonarny w stylu Neo-Retro, wyposażony w dodatkową słuchawkę.

Audio-Video
Telewizory z serii Z: Z7 (6. " i 42") oraz Z8 (85 ", 55", 49 ") to produkty oferujące jakość obrazu w rozdzielczości UHD. Wyposażone są w technologię UHD Local Dimming, zapewniającą lepszy kontrast i większą precyzję oraz system UHD Upscaling, dający najlepszą możliwą jakość obrazu bez względu na jakość źródła. Ponadto firma zaprezentowała nową generację Smart TV.2, oferując m.in. szereg usług interaktywnych przy wykorzystaniu HbbTV oraz funkcję Miracast, służącą do przeglądania zawartości smartfona lub tabletu bezpośrednio na ekranie telewizora.
Producent pokazał wieżę multimedialną zawierającą Bluetooth, radio FM, port USB oraz czytnik kart SD. Jest dostępna w dwóch kolorach: DS40. w kolorze czarnym oraz DS401 w kolorze białym. Thomson oferuje także nowość w kategorii audio-video - gramofony, które umożliwiają odczyt wszystkich formatów ulubionych płyt winylowych oraz zapisanie ich zawartości na pendrive.

Zdrowie i uroda

Body Fat Analyzer TBGF125. to produkt służący do śledzenia wagi przy użyciu aplikacji Thomson Healthcare, dostępnej na Google Play i Apple Store. Aplikacja pozwala na przechowywanie, analizowanie i udostępnianie danych z iPhone’a, iPada oraz smartfonów i tabletów wyposażonych w system Android. To inteligentne urządzenie mierzy różne składniki masy ciała (wagę, BMI, zawartość tkanki tłuszczowej i wody w organizmie itp.) oraz umożliwia ustalenie swoich celów odnośnie wagi. Dane przesyłane i przechowywane w aplikacji mogą być wysyłane do lekarza, trenera lub rodziny przez SMS, e-mail lub za pośrednictwem serwisów społecznościowych.
Bransoletka TBLS40. Acivity Tracker również może być podłączona do aplikacji Thomson Healthcare. Dane są synchronizowane i uaktualniane co 5 minut, w dzień i w nocy, na smartfonie lub tablecie. Jej funkcje monitorowania aktywności i snu stanowią przegląd codziennych czynności i cykli snu użytkownika, przyczyniając się do poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia na co dzień.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)