Idealne na zimę - buty z ogrzewaniem

Idealne na zimę - buty z ogrzewaniem

Idealne na zimę - buty z ogrzewaniem
29.11.2010 13:02, aktualizacja: 29.11.2010 13:28

Już zeszłoroczna aura pokazała na co ją stać. W tym roku, pierwszy raz wychodzimy na mróz z orężem godnym zimy - butami ogrzewanymi elektrycznie.

Buty Bugathermo Techlite to zaawansowane technologicznie obuwie marki Columbia. Dzięki elektronice i wbudowanym w cholewki butów bateriom litowo-polimerowym ogrzewają stopę w najbardziej newralgicznych miejscach - pod palcami i śródstopiem.

W zależności od intensywności grzania, bateria wystarcza na 4 do 6 godzin ciąglej pracy, a system grzewczy ładowany jest przez złącze USB lub klasyczny kabel sieciowy. Wystarczy jedno naciśnięcie guzika, by but błyskawicznie nagrzał się do komfortowej temperatury. Bugathermo posiadają dodatkowo wodoodporną, oddychającą cholewkę, warstwę izolacyjną Thinsulate i podeszwę Omni-Grip, która zapewnia bardzo dobrą przyczepność do podłoża. Buty dostępne są w dwóch wersjach –. damskiej i męskiej.

Obraz
© Cena detaliczna butów Bugathermo - 1'199.00 zł (fot. Columbia)

Propozycją tylko i wyłącznie dla Pań są natomiast buty Snowfall Thermo. Ten model łączy w sobie ciekawą estetykę i zaawansowaną technologię. O komfort stóp dba antybakteryjna, profilowana wkładka Contour Comfort, natomiast za ciepło, tak jak w przypadku butów Bugathermo, odpowiedzialne są akumulatorki sterujące systemem grzewczym, uruchamiane jednym naciśnięciem guzika. Zwieńczona pluszem cholewa została wykonana z licowej skóry, a unikatowy system sznurowania butów ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie.

Obraz
© Cena detaliczna butów Snowfall Thermo - 1'599.00 zł (fot. Columbia)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)