i‑mate Ultimate 8150, rozwiązanie ostateczne

i-mate Ultimate 8150, rozwiązanie ostateczne

31.10.2008 09:08, aktual.: 31.10.2008 09:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ultimate 8150 jest członkiem rodziny Ultimate, kolekcji
czterech różnych urządzeń o możliwościach dopasowanych do
indywidualnych potrzeb. Od prostego PDA, aż do „zastępcę laptopa”. Cała
seria Ultimate zawiera najnowsze i unikalne technologie dostępne w
urządzeniach mobilnych

Ultimate 8150 jest członkiem rodziny Ultimate, kolekcji czterech różnych urządzeń o możliwościach dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Od prostego PDA, aż do „zastępcę laptopa”. Cała seria Ultimate zawiera najnowsze i unikalne technologie dostępne w urządzeniach mobilnych.

Ich wyróżnikiem, oprócz całego mnóstwa nowoczesnych technologii które posiadają jak inne palmtopy, są zdecydowanie dwie cechy - możliwość współpracy z projektorami i monitorami dzięki technologii Direct Video Out oraz unikalny system i-Q™ zabezpieczania danych użytkownika.

System i-Q™ w który wyposażono wszystkie urządzenia z serii ULTIMATE to pakiet usług online dostarczający użytkownikom najwyższy stopień pomocy i bezpieczeństwa:
- Custom i-Q™ - zdalna konfiguracja urządzenia (poczty email, ustawień korporacyjnych, ekranu i aplikacji);
- Secure i-Q™ - możliwość zablokowania utraconego urządzenia oraz wykasowania danych zarówno znajdujących się w urządzeniu jak i na karcie pamięci ;
- Support i-Q™ - pomoc online (w jęz. angielskim) przez 24 x 7 x 365.

Obraz
© i-mate Ultimate 8150 (fot. i-mate)

i-mate™ Ultimate 8150 jest ponadto wyposażony we wszystkie najnowsze osiągnięcia technologiczne. Zaopatrzony w mocny i wydajny procesor Intel XScale 520Hz, łączność 3.5G (HSDPA i HSUPA), WiFi i Bluetooth oraz super wyraźny, dotykowy ekran o rozdzielczości VGA. Pod ekranem znajduje się podświetlana, wygodna klawiatura telefoniczna z funkcjonalnym joystickiem. Wokół obudowy umieszczono duża ilośc dedykowanych klawiszy szybkiego dostępu - uruchamiających najczęściej wykorzystywane funkcje.

Ultimate 8150 posiada wyjście Direct Video pozwalające na wyświetlanie zawartości ekranu palmtopa na cyfrowym projektorze lub monitorze. Dzięki temu Ultimate 8150 ten funkcjonalny smartfon GSM może być alternatywą dla odtwarzacza filmów i ... peceta

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)