I-CHAT X990 - nowy komunikator ZTE

I-CHAT X990 - nowy komunikator ZTE14.06.2010 13:09
I-CHAT X990 - nowy komunikator ZTE
Źródło zdjęć: © ZTE

Firma ZTE prezentuje nowy model telefonu oznaczony symbolem X990. Nowy komunikator ZTE charakteryzuje się wzornictwem, żywymi kolorami obudowy oraz funkcjami, takimi jak obsługa poczty Email, a także popularnych serwisów społecznościowych, Facebooka czy Twittera.

ZTE X99. za sprawą możliwości dostępu do wielu internetowych aplikacji i serwisów nazywany jest również I-CHAT. Ten komunikator umożliwia korzystanie z konta pocztowego opartego na serwerach POP3, SMPT oraz IMAP. Model X990 na pewno zadowoli użytkowników, którzy potrzebują mieć stały dostęp do serwisów społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter. I-CHAT od ZTE jest kompatybilny z przeglądarką MSN, Yahoo oraz mobilną wersją Opery Mini.

288768350937692307
Źródło zdjęć: © (fot. ZTE)

Obudowa komunikatora wykonana została z dobrej jakości materiałów. Dotykowy ekran o przekątnej 2.4”. zapewnia dobrą widoczność aplikacji rozlokowanych na wyświetlaczu. X990 posiada pełną klawiaturę QWERTY oraz klawisze funkcyjne odpowiadające za odbieranie połączeń i dostęp do najbardziej popularnych funkcji telefonu. Standardowo model X990 oferowany jest w kolorze biało pomarańczowym, jednak producent przygotował całą gamę designerskich paneli.

Firma ZTE nie podaje daty premiery na polskim rynku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)