I-CHAT X990 - nowy komunikator ZTE

I‑CHAT X990 - nowy komunikator ZTE

I-CHAT X990 - nowy komunikator ZTE
Źródło zdjęć: © ZTE
14.06.2010 13:09, aktualizacja: 14.06.2010 13:38

Firma ZTE prezentuje nowy model telefonu oznaczony symbolem X990. Nowy komunikator ZTE charakteryzuje się wzornictwem, żywymi kolorami obudowy oraz funkcjami, takimi jak obsługa poczty Email, a także popularnych serwisów społecznościowych, Facebooka czy Twittera.

ZTE X99. za sprawą możliwości dostępu do wielu internetowych aplikacji i serwisów nazywany jest również I-CHAT. Ten komunikator umożliwia korzystanie z konta pocztowego opartego na serwerach POP3, SMPT oraz IMAP. Model X990 na pewno zadowoli użytkowników, którzy potrzebują mieć stały dostęp do serwisów społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter. I-CHAT od ZTE jest kompatybilny z przeglądarką MSN, Yahoo oraz mobilną wersją Opery Mini.

Obraz
© (fot. ZTE)

Obudowa komunikatora wykonana została z dobrej jakości materiałów. Dotykowy ekran o przekątnej 2.4”. zapewnia dobrą widoczność aplikacji rozlokowanych na wyświetlaczu. X990 posiada pełną klawiaturę QWERTY oraz klawisze funkcyjne odpowiadające za odbieranie połączeń i dostęp do najbardziej popularnych funkcji telefonu. Standardowo model X990 oferowany jest w kolorze biało pomarańczowym, jednak producent przygotował całą gamę designerskich paneli.

Firma ZTE nie podaje daty premiery na polskim rynku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)