Huawei Watch Fit 2: Duże możliwości, lekka konstrukcja, dobra cena [TEST]

Konstanty Młynarczyk

19.06.2022 21:13, aktual.: 20.06.2022 09:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli nie chcesz wybierać między wygodą opaski fitness a możliwościami smartwatcha... to może nie musisz?

Co wybrać, zaawansowaną opaskę sportową, czy prosty smartwatch? Granica między tymi kategoriami powoli się zaciera, a kolejne urządzenia coraz trudniej jednoznacznie zakwalifikować tu albo tam. No ale w sumie, czy wszystko musi być zaszufladkowane?

Tym razem chciałbym opowiedzieć wam o smartwatchu, który jest drugą generacją zaawansowanej opaski fitness firmy Huawei, mianowicie Watch Fit 2. Zaraz zobaczymy, jak radzi sobie w obu rolach i co w nim jest dobre, złe i brzydkie!

Testujemy Huawei Watch Fit 2, lekki i niedrogi zegarek o dużych możliwościach

W naszym nowym cyklu wideorecenzji nie opisujemy tylko, jakie dane urządzenie jest. Testujemy je w praktyce, a potem, niczym w starym westernie z Clintem Eastwoodem, bezlitośnie punktujemy, co okazało się dobre, złe i brzydkie.

Opowiem wam, jakie dobre cechy ma ten sprzęt, potem przejdę do minusów, żebyście wiedzieli, czego może wam w nim zabraknąć, a na koniec wyciągniemy to, co brzydkie - czyli rzeczy, których producent powinien się wstydzić albo które przeszkadzają tak bardzo, że tylko przez nie możesz zrezygnować z zakupu.

Łączenie dwóch różnych typów urządzeń często prowadzi do pokracznych hybryd, które nie nadają się do niczego. Ale czasem powstaje sprzęt, który łączy to, co najlepsze z obu stron, tak, jak Huawei Watch Fit 2. Niezależnie od tego, czy interesuje cię bardziej opaska fitness, czy smartwatch, ten zegarek jest zdecydowanie wart twojej uwagi!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także