Trwa ładowanie...
dya5j46

Huawei: Rozkładany Mate X trafi na rynek w przyszłym w miesiącu

Huawei Mate X w końcu pojawi się na sklepowych półkach. Firma zaprezentowała datę jego oficjalnej premiery i już zapowiada, że kolejna odsłona smartfona - Mate Xs będzie dostępna w przyszłym roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Huawei Mate X w Polsce już w przyszłym miesiącu
Huawei Mate X w Polsce już w przyszłym miesiącu (East News, Fot: AP/Associated Press/East News)
dya5j46

Huawei bardzo ostrożnie podszedł do wprowadzenia Mate X na rynek. Pomimo początkowych zapowiedzi, że rozkładany smartfon trafi do sprzedaży latem, firma przemyślała swoją strategię i postanowiła, że wstrzyma się ze swoją decyzją i upewni, czy oby na pewno wszystko działa tak, jak powinno.

Najwidoczniej Huawei uznał, że smartfon jest gotowy i dopracowany, bo trafi do sprzedaży już 15 listopada. Co prawda na chiński rynek, ale wiele wskazuje na to, że firma planuje sprzedawać swoje telefony w innych miejscach. Huawei podał nawet sugerowaną cenę Mate X dla Europy.

Huawei Mate X: Zapowiada się drogo

dya5j46

Huawei Mate X nie będzie tanim smartfonem. Sugerowana cena dla Chin to 16999 juanów, czyli około 9240 złotych. W Europie ma kosztować 2299 euro. Tylko, czy aby na pewno trafi na Stary Kontynent?

Huawei Mate X w Europie?

Nie jest jeszcze przesądzone, czy Huawei Mate X kupimy w Europie. Co więcej, według nieoficjalnych informacji Mate X ma być kolejnym modelem pozbawionym dostępu do usług Google, co w znacznym stopniu dyskredytuje jego wartość w oczach użytkowników Androida.

dya5j46

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


dya5j46

dya5j46
dya5j46