Huawei P40 i P40 Pro taniej, gdy sprzedasz stary smartfon!

Huawei P40 i P40 Pro taniej, gdy sprzedasz stary smartfon!

Huawei P40 i P40 Pro taniej, gdy sprzedasz stary smartfon!
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com | Materiały prasowe
Karolina Kowasz
10.04.2020 15:49, aktualizacja: 10.04.2020 16:10

Jeżeli polujesz na nowego smartfona, to aż żal nie skorzystać ze świątecznej promocji na nowego Huawei P40 i P40 Pro. Tylko do 13 kwietnia najnowsze flagowce giganta z Shenzhen w zestawie ze smartwatchem Huawei Watch GT 2 za symboliczną złotówkę, możemy zakupić z dodatkowym rabatem. Możemy odsprzedać swój stary telefon lub inne używane urządzenie elektroniczne, a do jego wyceny zostanie doliczony dodatkowy bonus – 1000 zł w przypadku P40 Pro i 500 zł dla modelu P40.

Materiał powstał we współpracy z Huawei

Nowe smartfony z serii P są powszechnie znane jako świetne urządzenia do fotografii, korzystają z nich amatorzy, ale i profesjonaliści. Jeszcze lepsze parametry aparatów (rozdzielczość aż 50 MP!) i innowacyjne rozwiązania technologiczne gwarantują zdjęcia o wysokiej ostrości, niezależnie od światła. Dodatkowo użytkownicy zyskają nowe możliwości edycji wykonanych fotografii. Na słowa uznania zasługuje także funkcja zoomu – model P40 oferuje 50-krotny zoom cyfrowy, a wersja Pro nawet 100-krotny.

Obraz
© Materiały prasowe | Materiał Partnera

Potężny aparat w nowych flagowcach jest wspierany przez najnowsze dzieło inżynierów Huawei. Procesor Kirin 990 5G, oparty na architekturze Da Vinci, daje użytkownikowi możliwość jeszcze efektywniejszej pracy z urządzeniem, dzięki wspomaganiu smartfona sztuczną inteligencją. Inteligentne algorytmy potrafią dokonać przestrzennej redukcji szumów z filtrowaniem 3D, a dodatkowo jeszcze wspomogą edycję wykonanych zdjęć. Nic więc dziwnego, że portal DxOMark, znany ze swoich recenzji aparatów w telefonach, przyznał pierwsze miejsce flagowcom od Huawei.

P40 i P40 Pro to jednak nie tylko wspaniała fotografia. Nie sposób zapomnieć o wyjątkowo mocnej baterii w tych smartfonach. Oba modele zostały wyposażone w baterię o pojemności 4200 mAh, dzięki czemu użytkownik nie musi się martwić o ponowne ładowanie przez co najmniej półtora dnia, a nawet dwa dni. Jeżeli jednak potrzebowalibyśmy pilnie podładować nasz telefon, z technologią SuperCharge 40W wystarczy nam zaledwie pół godziny, aby uzyskać 70 procent naładowania.

Obraz
© Materiały prasowe | Materiał Partnera

Aby przejście ze starego modelu na nowego smartfona było jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze, możemy skorzystać z technologii Phone Clone, która pozwoli w prosty i szybki sposób przenieść nasze dane, aplikacje i kontakty. Nieistotne, czy dotychczas korzystaliśmy z urządzenia z iOS-em czy Androidem, program bezproblemowo przeniesie wszystkie pliki i inne dane bez problemu.

Bazowa cena smartfona P40 Pro to 4299 zł, a P40 tylko 2999 zł. Do każdego z nich Huawei dodaje smartwatch Watch GT 2 za 1 zł. Jeżeli jednak chcemy dodatkowo obniżyć cenę wybranego smartfona, możemy odsprzedać swój stary telefon lub inne używane urządzenie elektroniczne, a do jego wyceny zostanie doliczony dodatkowy bonus – 1000 zł w przypadku P40 Pro i 500 zł dla modelu P40.

Powyższy materiał powstał we współpracy z Huawei

https://bs.serving-sys.com/serving/adServer.bs?cn=display&c=19&mc=imp&pli=29715040&PluID=0&ord=[timestamp]&rtu=-1 https://bs.serving-sys.com/serving/adServer.bs?cn=trd&mc=click&pli=29715040&PluID=0&ord=[timestamp]
Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (58)