Trwa ładowanie...
drijk79

Huawei P30 Pro to prawdziwe cudo. Niewiarygodne, że smartfon potrafi zrobić takie zdjęcia

Nie wierzyłem w zapowiedzi Huawei i obiecywane możliwości nowego P30 Pro. "5-krotny zoom optyczny i 50-krotny cyfrowy? To niemożliwe w smartfonie" - myślałem. A potem sam sprawdziłem. Ani ja, ani moi znajomi nie mogliśmy wyjść w zachwytu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zoom w Huawei P30 Pro to małe arcydzieło
Zoom w Huawei P30 Pro to małe arcydzieło (WP.PL, Fot: Bolesław Breczko)
drijk79

Huawei P30 to najnowsze modele chińskiej firmy. Zeszłoroczne P20 Pro zrobiło furorę - teraz jest jeszcze lepiej. Miron z Komórkomanii jest zachwycony po pierwszych godzinach z P30 Pro w ręku.

Możliwość peryskopowego teleobiektywu w Huawei P30 Pro są niesamowite. I szczerze mówiąc, wcale się nie zdziwię, jeśli ludzie, którzy nie doświadczyli tego na własne oczy, nie uwierzą w zdjęcia publikowane w internecie.

Jesteśmy na premierze Huawei P30 i P30 Pro

5-krotny zoom optyczny oferuje zdjęcia bez utraty jakości. To totalna rewolucja w smartfonowej fotografii, gdzie mogliśmy liczyć na maksymalnie dwukrotne zbliżenie optyczne. Już samo to wystarczyło by, żeby P30 Pro pozamiatał konkurencję. Ale to nie wszystko.

Powyższe zdjęcia robiłem z użyciem statywu

drijk79

Nowy smartfon chińskiego producenta oferuje też 50-krotny zoom cyfrowy. Oczywiście takie zdjęcie traci sporo na jakości, ale sama możliwość takiego przybliżenia jest niesamowita. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia.

Źródło: WP

Huawei P30 Pro zaskoczył mnie jak chyba żaden inny smartfon do tej pory. Chińczycy zdecydowanie wysunęli się na pozycję lidera innowacyjności w branży smartfonów.

drijk79

Podziel się opinią

Share

drijk79

drijk79
Więcej tematów