Huawei Mate 30. Poznaliśmy datę oficjalnej premiery. Smartfony zadebiutują 19 września

Huawei Mate 30. Poznaliśmy datę oficjalnej premiery. Smartfony zadebiutują 19 września

Huawei Mate 30. Poznaliśmy datę oficjalnej premiery. Smartfony zadebiutują 19 września
Źródło zdjęć: © Materiał prasowy
02.09.2019 10:19

Smartfony z serii Huawei Mate 30 zostaną zaprezentowane 19 września 2019 roku w Monachium. Producent potwierdził datę na Twitterze, rozpoczynając jednocześnie wielkie odliczanie pod hasłem "Rethink Possibilities".

19 września 2019 roku w Monachium zostaną zaprezentowane najnowsze smartfony firmy Huawei: Mate 30 i Mate 30 Pro. Chociaż na ten temat nie pojawiło się jak dotąd zbyt wiele informacji, producent najprawdopodobniej pokaże nam również model Mate 30 Lite. Już za niespełna trzy tygodnie oczy całego świata zostaną zwrócone na stolicę Bawarii.

Nadchodzi premiera serii Huawei Mate 30

O oficjalnej dacie premiery Huawei poinformował za pośrednictwem Twittera. Producent rozpoczął także wielkie odliczanie pod hasłem "Rethink Possibilities" co w polskim języku oznacza "przemyśl możliwości".

Sloganami tego typu posługuje się przed premierą nowego sprzętu większość producentów. W przypadku najnowszych smartfonów od Huawei może nie chodzić jedynie o świetną reklamę i podgrzewanie atmosfery. Warto pamiętać, że produkty z serii Mate 30, mogą zostać całkowicie pozbawione usług i aplikacji Google. Oznacza to, że na flagowych telefonach chińskiego przedsiębiorstwa nie będą działać topowe aplikacje z Androida, jak Gmail czy Mapy.

Wcześniej producent informował, że będzie korzystać z Androida tak długo, jak będzie to możliwe. Przypomnijmy, że Chińczycy pracują nad własnym systemem operacyjnym - Harmony OS.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)