Haylou PurFree (B01): przejmujące do szpiku kości [TEST]

Konstanty Młynarczyk

26.06.2022 20:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bardzo nietypowe słuchawki, które mogą okazać się doskonałym rozwiązaniem twoich problemów.

Kiedy biegasz, albo jeździsz na rowerze, chciałbyś - a może nie chciałbyś, ale uwierz mi, że potrzebujesz - mieć świadomość tego, co dzieje się dookoła ciebie, dzięki czemu szanse na to, że przy okazji wpadniesz pod samochód albo po tylko zderzysz się z kimś stają się zauważalnie mniejsze. Jak to zrobić? Potrzebne są słuchawki, które możliwie mało zatykają uszy, tak zwane słuchawki otwarte. A najlepiej takie, których nie wkłada się w uszy w ogóle.

Jak można zrobić słuchawki, które wcale nie zasłaniają uszu? Wykorzystując przewodnictwo kostne, tak jak w tych: Haylou PurFree B01. Jak wyszło? Dobrze, źle, czy brzydko?

Testujemy Haylou PurFree B01: pozytywne wibracje

W naszym nowym cyklu wideorecenzji nie opisujemy tylko, jakie dane urządzenie jest. Testujemy je w praktyce, a potem, niczym w starym westernie z Clintem Eastwoodem, bezlitośnie punktujemy, co okazało się dobre, złe i brzydkie.

Opowiem wam, jakie dobre cechy ma ten sprzęt, potem przejdę do minusów, żebyście wiedzieli, czego może wam w nim zabraknąć, a na koniec wyciągniemy to, co brzydkie - czyli rzeczy, których producent powinien się wstydzić albo które przeszkadzają tak bardzo, że tylko przez nie możesz zrezygnować z zakupu.

Słuchawki Haylou PurFree B01 to doskonała propozycja dla sportowców. Bardzo lekkie, wygodne, wytrzymałe i wodoodporne, oferują zaskakująco dobry dźwięk i pełną świadomość otoczenia, co - nie przestanę powtarzać - jest superważne na przykład podczas treningów rowerowych. Trzeba pamiętać tylko, że nie da się z nich korzystać w hałasie, więc bieganie po mieście raczej odpada.

Dopisek: O co chodzi z tą ceną?

Tak jak mówiłem, dodaję link do słuchawek: https://bit.ly/3NKd1de Dopytywałem się też producenta w sprawie ceny i dostałem odpowiedź, z której wynika, że będą praktycznie stałe promocje - trochę tak, jak się spodziewałem. Bieżąca, z kodem SUMMERBC01, ma obniżać cenę do 301.07zł. Więcej, niż ta, o której mówię w filmie, ale to wciąż dobra cena.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także