Harman Kardon AVR 151 - przystępny cenowo amplituner kina domowego

Harman Kardon AVR 151 - przystępny cenowo amplituner kina domowego

Harman Kardon AVR 151 - przystępny cenowo amplituner kina domowego
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
26.11.2013 13:16

Harman Kardon AVR 151 to 5-kanałowy amplituner kina domowego surround o mocy 75W na kanał. Urządzenie wykorzystuje cyfrowy system zasilania pozbawiony transformatorów.

Amplituner wyposażony jest w cztery wejścia HDMI, z czego jedno z nich obsługuje nowy standard MHL. Za pomocą MHL (Mobile High-Definition Link) można przesyłac wysokiej jakości pliki audio i wideo z urządzeń mobilnych, w szczególności telefonów komórkowych i tabletów.

Urządzenie wyposażone jest w dekodery filmowych ścieżek dźwiękowych Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio. Amplituner może też pobierać sygnał dźwiękowy z przenośnych urządzeń Apple.. Do tego między innymi służy umieszczony na przednim panelu port USB.. AVR 151. współpracuje też z DLNA 1.5, a wbudowany vTuner umożliwia dostęp do internetowych stacji radiowych.

Pilota zdalnego sterowania można przystosować do obsługi TV, dekodera, tunera satelitarnego i innych urządzeń. Dzięki darmowym aplikacjom możliwe jest sterowanie amplitunerem z poziomu smartfonu lub tabletu pracującego w systemie iOS lub Android.

Cena: 1600 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)