Grooveshark nie do poznania - duże zmiany w interfejsie

Grooveshark nie do poznania - duże zmiany w interfejsie

Grooveshark nie do poznania - duże zmiany w interfejsie
Źródło zdjęć: © chip.pl
18.10.2012 09:30

Co chwilę otrzymywaliśmy informacje, że Grooveshark jest blokowany w kolejnych krajach i już niedługo zupełnie przestanie działać. Jak się okazuje, póki co nic z tych rzeczy.

Zamiast problemów tym razem same dobre wiadomości. Serwis, który umożliwia darmowy odsłuch gigantycznej bazy utworów właśnie doczekał się gruntownej przebudowy. Po odwiedzeniu adresu grooveshark.com wprawdzie wciąż mamy starą wersję usługi, jednak wystarczy wejść na grooveshark.com/new i cieszyć się nowym. Twórcy ostrzegają, że jeszcze nie wszystko może działać jak należy i proszą o cierpliwość.

Co nowego? Launchpad, czyli strona startowa. Stąd możemy w prosty sposób dotrzeć do wszelkich nowości i poszerzyć nasze horyzonty muzyczne. Ponadto Grooveshark umożliwia tworzenie stacji bazujących na ulubionych utworach znajomych sprawdzając w czasie rzeczywistym czego słuchają. Jest też funkcja przeznaczona dla artystów, dzięki czemu twórcy muzyki dowiedzą się więcej o swoich fanach i będą mogli się z nimi komunikować.

Obraz
© (fot. chip.pl)

Wygląda na to, że już niebawem będziemy mieli w czym wybierać. Nowy Grooveshark w wersji "stabilnej" pojawi się lada chwila, a już za rogiem czai się nowa usługa twórcy Megaupload –. MegaBox. Ponadto czekamy na nową odsłonę MySpace.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)