Google+ zwalnia

Google+ zwalnia
Źródło zdjęć: © Google

20.07.2011 14:42, aktual.: 20.07.2011 15:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowe dane sugeruję, że to już koniec gwałtownego przyrostu użytkowników Google+. Nie przeszkadza to w osiągnięciu 18 milionów użytkowników w mniej niż miesiąc.

Nowe dane sugerują, że to już koniec gwałtownego przyrostu użytkowników Google+. Nie przeszkadza to w osiągnięciu 18 milionów użytkowników w mniej niż miesiąc.

Ponad 75. tysięcy użytkowników dołączyło do usługi przedwczoraj. Brzmi imponująco, ale, dla porównania, nie tak dawno zdarzały się wyniki sięgające dwóch milionów rejestracji dziennie. Przewidywano, że do niedzieli w tej sieci społecznościowej będzie już 20 milionów użytkowników. Osiągnięto jednak „tylko” osiemnaście. Zanim jednak zaczniemy krytykować, warto podkreślić pewną oczywistą oczywistość: 18 milionów użytkowników w mniej niż miesiąc na portalu dostępnym tylko na zaproszenie to fenomenalny wynik.

Obraz
© (fot. CHIP)

Pamiętajmy też, że Google nawet nie uruchomiło akcji marketingowych związanych z nową usługą. Póki co, jest ona w fazie testów i wciąż modyfikowana. Zniesienie systemu zaproszeń oraz zapowiadana integracja Kręgów ze wszystkimi usługami Google’a z pewnością przyciągnie miliony kolejnych chętnych i pozwoli nawiązać walkę z Facebookiem.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Telewizory Panasonic z najszybszymi procesorami"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)