Google Search lepsze od Apple Siri. Najgorsze S Voice

Google Search lepsze od Apple Siri. Najgorsze S Voice

Google Search lepsze od Apple Siri. Najgorsze S Voice
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
02.07.2012 10:27, aktualizacja: 02.07.2012 10:44

Ekipa serwisu Techno Buffalo jako pierwsza dopadła się do ulepszonej funkcji Google Search zawartej w systemie operacyjnym Android 4.1 Jelly Bean. System Google porównano z najnowszym obecnie Apple iOS 6.0 beta 2.

Do porównania wykorzystano dwa telefony –. Apple iPhone 4S oraz Google Nexus. Oba wyposażone w dwa rdzenie i najnowsze wersje systemów operacyjnych. W przypadku Apple był to iOS 6.0 beta 2, a na smartfonie Google – Android Jelly Bean. Na filmie widać, że z każdym zadaniem nieco szybciej radzi sobie rozwiązanie Google.

Ponadto oba urządzenia zaliczyły po jednej wpadce. Android w pewnym momencie kazał dotykowo zdefiniować jedno z poleceń, zaś iPhone niepotrzebnie dopytywał o zatwierdzenie wydanego polecenia. Autorzy twierdzą, że Siri jest znacznie lepsze od usługi głosowej w Samsungu Galaxy S III –. S Voice. Jednak rozwiązanie Google stawiają ponad tym, co potrafi Siri. Ponadto głos, którym przemawiają "asystentki" jest bardziej naturalny w przypadku systemu Google.

Pytanie jest tylko jedno –. ilu z producentów zdecyduje się na upgrade swoich smartfonów z Ice Cream Sandwich do Jelly Bean? Przypominamy, że póki co nie wszyscy producenci zakończyli aktualizację z Gingerbread do ICS.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Nie uciekniesz od abonamentu RTV. 25 razy więcej kontroli

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)