GOG Galaxy 2.0 - nadchodzą duże zmiany, w tym integracja z innymi platformami

GOG Galaxy 2.0 - nadchodzą duże zmiany, w tym integracja z innymi platformami

GOG Galaxy 2.0 - nadchodzą duże zmiany, w tym integracja z innymi platformami
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
23.05.2019 12:14

GOG.com poinformował, że trwają prace nad nową, usprawnioną wersją platformy GOG Galaxy. Wersja 2.0 ma wprowadzać wiele zmian, w tym integrację z pozostałymi platformami sprzedaży oraz z konsolami. Co jeszcze zobaczymy w GOG Galaxy 2.0?

Trwają prace nad GOG Galaxy 2.0, który ma być dostępny dla wszystkich graczy w przeciągu kilku miesięcy. Planowane zmiany są bardzo duże i wprowadzają wiele nowych funkcji oraz możliwości.

GOG Galaxy 2.0 - co nowego?

Przede wszystkim za pośrednictwem GOG Galaxy 2.0 będziemy mogli stworzyć jedną kolekcję gier, w której znajdziemy wsystkie nasze tytuły - również te z innych platform cyfrowej dystrybucji (np. Steam, Uplay, Origin) oraz konsol stacjonarnych. Oznacza to, że będziemy mogli z pomocą GOG Galaxy 2.0 instalować i włączać gry zakupione także w innych serwisach

Obraz
© Materiały prasowe

Będziemy mogli również śledzić statystyki nasze i naszych znajomych, dotyczące aktywności w grach i osiąganych postępach. Jednocześnie GOG.com zaznacza, że nie będzie śledzić aktywności graczy, anie udostępniać informacji o nich innym podmiotom Jednocześnie użytkownicy będą mieli możliwość usunięcia swoich danych z serwerów GOG'a.

Obraz
© Materiały prasowe

Aplikacja będzie mocno stawiać na ułatwienie kontaktu z innymi graczami. Bez problemu będziemy mogli prowadzić rozmowy ze znajomymi grającymi na konsolach czy dostępnymi na innych platformach dystrybucji cyfrowej.

GOG Galaxy 2.0 będzie dostępne na komputerach PC i Mac. Niedługo będą startować beta-testy, do których możemy zapisać się tutaj.

"Wiedźmin 3" - tak wygląda polska gra w rozdzielczości 8K

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)