GOG Galaxy 2.0 - nadchodzą duże zmiany, w tym integracja z innymi platformami

GOG Galaxy 2.0 - nadchodzą duże zmiany, w tym integracja z innymi platformami
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

23.05.2019 12:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

GOG.com poinformował, że trwają prace nad nową, usprawnioną wersją platformy GOG Galaxy. Wersja 2.0 ma wprowadzać wiele zmian, w tym integrację z pozostałymi platformami sprzedaży oraz z konsolami. Co jeszcze zobaczymy w GOG Galaxy 2.0?

Trwają prace nad GOG Galaxy 2.0, który ma być dostępny dla wszystkich graczy w przeciągu kilku miesięcy. Planowane zmiany są bardzo duże i wprowadzają wiele nowych funkcji oraz możliwości.

GOG Galaxy 2.0 - co nowego?

Przede wszystkim za pośrednictwem GOG Galaxy 2.0 będziemy mogli stworzyć jedną kolekcję gier, w której znajdziemy wsystkie nasze tytuły - również te z innych platform cyfrowej dystrybucji (np. Steam, Uplay, Origin) oraz konsol stacjonarnych. Oznacza to, że będziemy mogli z pomocą GOG Galaxy 2.0 instalować i włączać gry zakupione także w innych serwisach

Obraz
© Materiały prasowe

Będziemy mogli również śledzić statystyki nasze i naszych znajomych, dotyczące aktywności w grach i osiąganych postępach. Jednocześnie GOG.com zaznacza, że nie będzie śledzić aktywności graczy, anie udostępniać informacji o nich innym podmiotom Jednocześnie użytkownicy będą mieli możliwość usunięcia swoich danych z serwerów GOG'a.

Obraz
© Materiały prasowe

Aplikacja będzie mocno stawiać na ułatwienie kontaktu z innymi graczami. Bez problemu będziemy mogli prowadzić rozmowy ze znajomymi grającymi na konsolach czy dostępnymi na innych platformach dystrybucji cyfrowej.

GOG Galaxy 2.0 będzie dostępne na komputerach PC i Mac. Niedługo będą startować beta-testy, do których możemy zapisać się tutaj.

"Wiedźmin 3" - tak wygląda polska gra w rozdzielczości 8K

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także