GigaOferta - jesienne przyspieszenie w Netii

GigaOferta - jesienne przyspieszenie w Netii30.09.2014 15:43
GigaOferta - jesienne przyspieszenie w Netii
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Netia wprowadziła nową, jesienną GigaOfertę dla nowych i obecnych klientów indywidualnych.

W jesiennej GigaOfercie zarówno nowi, jak i obecni klienci Netii, którzy przedłużą umowę z operatorem, znajdą niższe ceny za usługi internetowe (wiodąca opcja 50 Mb/s za 49,90 zł miesięcznie). Dla mniej wymagających użytkowników dostępna jest też opcja 10 Mb/s w cenie 39,90 zł. Z myślą między innymi o studentach Netia oferuje również warianty z krótką umową na okres 6 miesięcy, w cenie odpowiednio: 49,90 zł i 59,90 zł miesięcznie. Dla bardziej wymagających użytkowników Netia oferuje też internet Foton 100 Mb/s w cenie 59,90 zł miesięcznie (69,90 zł z umową na 6 miesięcy).

- Nasza nowa oferta jest jedną z najbardziej atrakcyjnych cenowo, zarówno w kategorii: Internet Solo, jak i pakietach: Internet + TV. Dzięki obniżce cen na internet wysokich przepływności, oferta pakietowa Netii stała się nawet o kilkadziesiąt złotych tańsza od ofert konkurencji, tj. UPC czy Vectra - powiedział Michał Zawadzki, dyrektor rozwoju produktów i oferty w Netii.

Klienci, którzy zamówią również usługę Telewizji Osobistej z pakietem HBO HD, przez okres 6 miesięcy otrzymają go za darmo. Po upływie tego czasu koszt pakietu to 25 zł miesięcznie.
Pakiety TV + Internet, przy opcji Internet 50 Mb/s i minimalnym abonamencie TV, kosztują (w zależności od dostępnej technologii) od 79,90 zł miesięcznie. W przypadku zakupu najszybszego dostępu do Internetu FOTON 100, minimalna cena pakietu jest o 10 zł wyższa.

Nowością w GigaOfercie Netii jest również Chmura Osobista, która umożliwia między innymi integrację z danymi znajdującymi się w usługach Dropbox, Google Picasa czy Facebook, nieograniczony dostęp do danych z urządzeń stacjonarnych (PC/MAC), mobilnych (Android, iOS, Windows Phone), poprzez przeglądarkę internetową oraz na ekranie TV poprzez specjalną aplikację na Netia Playera. Wraz z Chmurą Osobistą klient otrzymuje za darmo 2. GB powierzchni do przechowywania danych (przy umowie na 24 miesiące). Przy większej pojemności, klient zapłaci miesięcznie: 14,90 zł za 100 GB i 39,90 zł za 500 GB.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)