Garmin Fenix 7X: najlepszy zegarek terenowy. Kropka [TEST]

Konstanty Młynarczyk

23.06.2022 20:05

A jednak nie jest pozbawiony wad, które mogą sprawić, że wybierzesz inny.

Są zegarki sportowe. Są smartwatche. I jest on - zegarek, który potrafi wszystko, ma wszystko i wie wszystko, oraz jest gotów pomóc ci w treningach, wyprawach w teren i codziennych miejskich zajęciach.

Tym razem bohaterem testu będzie Fenix 7X Sapphire Solar, zegarek, w którym Garmin umieścił wszystko, co ma najlepszego. Co z tego wyszło? Czy rezultat jest dobry, zły, czy brzydki?

Testujemy Garmin Fenix 7X, najlepszy na rynku zegarek terenowy

W naszym nowym cyklu wideorecenzji nie opisujemy tylko, jakie dane urządzenie jest. Testujemy je w praktyce, a potem, niczym w starym westernie z Clintem Eastwoodem, bezlitośnie punktujemy, co okazało się dobre, złe i brzydkie.

Opowiem wam, jakie dobre cechy ma ten sprzęt, potem przejdę do minusów, żebyście wiedzieli, czego może wam w nim zabraknąć, a na koniec wyciągniemy to, co brzydkie - czyli rzeczy, których producent powinien się wstydzić albo które przeszkadzają tak bardzo, że tylko przez nie możesz zrezygnować z zakupu.

Moim zdaniem nie ma w tej chwili lepiej wyposażonego, bardziej uniwersalnego zegarka sportowego i terenowego, zwłaszcza takiego, który tak dobrze mógłby sprawdzić się też w codziennym używaniu w mieście. Garmin Fenix 7x to, jak na smartwatche drogi zegarek, ale jadąc na wyprawę docenisz jego mapy, precyzyjny pomiar pozycji i długi czas pracy na baterii, a trenując i uprawiając sport dostaniesz możliwości analityczne i wsparcie, którego nie da ci żaden inny.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)