Gaggenau Vario 400 - lodówki z automatycznie przesuwanymi półkami

Gaggenau Vario 400 - lodówki z automatycznie przesuwanymi półkami

Gaggenau Vario 400 - lodówki z automatycznie przesuwanymi półkami
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.12.2013 09:06

Nowa seria urządzeń chłodniczych Vario 400 marki Gaggenau oferuje wszystkie zalety nowoczesnej techniki przechowywania zapasów. W skład tego modułowego systemu do zabudowy wchodzi 14 urządzeń. Wnętrza wszystkich modeli, zaprojektowano z myślą o optymalnym wykorzystaniu przestrzeni i pokryto stalą szlachetną.

Seria modułowych urządzeń chłodniczych do zabudowy Vario 400 marki Gaggenau liczy obecnie 14 urządzeń. Wnętrza wszystkich modeli pokryto stalą szlachetną.

Chłodziarki Vario RC 472/462 z serii 400
Wnętrza tych chłodziarek są oświetlone panelami LED. Szuflada z oddzielną, automatyczną regulacją temperatury utrzymuje świeżość wrażliwych artykułów spożywczych. Przy pojemności użytkowej 47. litrów i szerokości 76,2 cm chłodziarka RC 472 jest największa w serii. Model ten jest też dostępny jako RC 462, z pojemnością użytkową 369 litrów i szerokością 61 cm. Pierwsze z wymienionych urządzeń należy do klasy energetycznej A+, drugie - do A++. Półki można indywidualnie rozmieszczać. Dodatkowo jedną z nich można przesuwać mechanicznie, nawet gdy znajdują się na niej produkty.

Chłodziarko-zamrażarki Vario RB 492/RY 492 i RB 472 z serii 400
Te urządzenia zapewniają klasyczne chłodzenie w części górnej i oddzielną, bardzo obszerną, 4-gwiazdkową szufladę mrożącą, którą można całkowicie wysunąć.

Model RB 49. o szerokości 91,4 cm, który dostępny jest też w wersji dwudrzwiowej jako RY 492, zapewnia ogromną pojemność użytkową - 532 litry; mniejszy model RB 472, o szerokości 76,2 cm, mieści 439 litrów. Oba duże urządzenia należą do klasy energetycznej A+, zaś mniejsze do klasy energetycznej A++. Komora chłodząca tych modeli posiada elektroniczny sterownik temperatury o zakresie od +2 st. C do +8 st. C. Temperaturę strefy chłodzenia wrażliwych artykułów można ustawić na poziomie o 3 st. C niższym. Dzięki temu możliwe jest prawie dwukrotne wydłużenie okresu przechowywania mięsa, wędlin czy serów.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Praktyczna, przestronna, 4-gwiazdkowa szuflada mrożąca o pojemności 14. litrów w szerszych urządzeniach i 119 litrów w modelu RB 472 pracuje w zakresie temperatur od -14 st. C do -25 st. C oferuje dodatkowy komfort dzięki możliwości całkowitego wysuwania. Zintegrowana kostkarka do lodu ze stałym przyłączem do źródła wody pozwala na wytwarzanie dziennie ok. 1,7 kg lodu i maksymalny zapas 3 kg. Uzyskany w ten sposób lód jest pozbawiony drobnoustrojów, zanieczyszczeń i chloru. Co więcej, bryłki mają niekonwencjonalny kształt, dozownik formuje lód w piramidy. Podobnie jak w poprzednich modelach, w tej także znajduje się sterowana mechanicznie półka.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)