Trwa ładowanie...
d1sevyh

Gadżet, który zamieni butelkę z wodą w nawilżacz powietrza

Suche powietrze wewnątrz pomieszczeń to problem doskwierający nam niemal przez cały rok. Dlatego nawilżacze powietrza cieszą się coraz większym wzięciem. Dzięki nim suche powietrze nie drażni śluzówek, oddycha się zdrowiej, a przede wszystkim - przyjemniej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gadżet, który zamieni butelkę z wodą w nawilżacz powietrza
(Materiały prasowe)
d1sevyh

Nawilżacze powietrza mają jednak pewną sporą wadę - są to raczej urządzenia stacjonarne, a więc osoby zabiegane, których praca wymaga przebywania w wielu różnych miejscach czy spędzające dużo czasu w podróży nie bardzo mogą z nich skorzystać.

Amazing Humidifier to nawilżacz powietrza, który został skonstruowany tak, aby można było zabrać go i podłączyć niemal wszędzie. Zmieści się do każdej torebki i plecaka. Do działania potrzebuje dwóch rzeczy: butelki z wodą oraz podłączenia do gniazda usb. Gadżet należy umieścić na butelce i podłączyć na przykład do laptopa. Będzie nawilżał powietrze tam, gdzie akurat będziemy tego potrzebować. Oczywiście jest to bardzo proste urządzenie i nie należy oczekiwać po nim takiego efektu, jak w przypadku większych nawilżaczy powietrza.

Zobacz: Jaki filtr do wody kupić?

Amazing Humidifier dostępny jest w kolorach: białym, niebieskim i różowym. Nakładka waży 7. gramów i ma 7 centymetrów wysokości.

Anna Paczuska

d1sevyh

Podziel się opinią

Share
d1sevyh
d1sevyh
Więcej tematów