Gadżet, który wyróżni Cię z tłumu graczy

Gadżet, który wyróżni Cię z tłumu graczy

Gadżet, który wyróżni Cię z tłumu graczy
Źródło zdjęć: © WP.PL
25.06.2008 18:45, aktualizacja: 25.06.2008 19:38

Cena profesjonalnego sprzętu dla graczy kilkakrotnie przewyższa wartość standardowych urządzeń, dlatego warto zapewnić odpowiednią ochronę podczas jego transportu na rozmaite turnieje...

Wiadomo, że oprócz gier każdy gracz chciałby kupić do swojego komputera trochę ciekawego sprzętu. Z pewnością się do niego szybko przyzwyczai, dlatego dysponując już ułatwiającymi grę akcesoriami warto pomyśleć nad pokrowcem, który ułatwi ich przenoszenie i zabezpieczy je podczas transportu.

Przeciętnemu graczowi wydawać by się mogło, że klawiatura i mysz komputerowa nie wpływa znacząco na wyniki osiągane w rozgrywkach sieciowych. Uznane na rynku firmy zajmujące się produkcją urządzeń wskazujących przeważnie mają w swojej ofercie linię produktów skierowanych do profesjonalnych graczy komputerowych. Są również firmy, których cały asortyment kierowany jest do zawodowych graczy.

Spędzają oni na treningach po kilka, a nawet kilkanaście godzin dziennie, dlatego klawiatury i myszy, którymi się posługują muszą być najwyższej jakości. Liczy się przede wszystkim ergonomia, komfort użytkowania, precyzja oraz trwałość. Cena jaka trzeba zapłacić za tego typu sprzętu zwykle kilkakrotnie przewyższa wartość standardowych urządzeń, z których na co dzień korzystają "zwykli" użytkownicy, dlatego warto o niego dbać - zwłaszcza podczas transportu na rozmaite turnieje i imprezy typu LAN party.

W takiej sytuacji przydać się może _ "Dust-Off Zone’s Keyboard Quiver" _. Jest to pokrowiec na klawiaturę zaprojektowany z myślą o często podróżujących graczach. Oprócz komory na klawiaturę znajdziemy w nim dodatkowe przegródki i kieszenie np. na mysz, słuchawki, płyty CD czy pojemniki ze sprężonym powietrze do czyszczenia. Dzięki specjalnemu uchwytowi i sprzączce pozwoli na wygodny transport niezbędnego dla nas sprzętu i zapewni mu ochronę przed zniszczeniem.

Cena: _ 45 dolarów. _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)