Gadżet, który podładuje baterie przenośnych urządzeń

Gadżet, który podładuje baterie przenośnych urządzeń

Gadżet, który podładuje baterie przenośnych urządzeń
Źródło zdjęć: © coolermaster-usa.com
22.10.2010 12:28, aktualizacja: 22.10.2010 13:10

Firma Cooler Master zaprezentowała gadżet umożliwiający podładowanie baterii przenośnych urządzeń. Nowość jest ciekawą propozycją dla osób aktywnie korzystających z elektroniki, które mają problem...

Firma Cooler Master zaprezentowała gadżet umożliwiający podładowanie baterii przenośnych urządzeń. Nowość jest ciekawą propozycją dla osób aktywnie korzystających z elektroniki, które mają problem z często rozładowującą się w najmniej odpowiednim momencie standardową baterią.

Urządzenie Choiix Power Fort 5.5 Whr wielkością zbliżone jest do iPhone’a. Posiada wbudowany, litowo-polimerowy akumulator o pojemności 150. mAh, co daje 5,5 watogodziny. Jego pełne naładowanie trwa około 2-3 godziny. Port USB 5V 1A ma pozwolić nawet dwukrotnie szybciej (niż w przypadku standardowego portu USB) naładować większość dostępnych na rynku przenośnych urządzeń. Przykładowo gadżet jest w stanie przedłużyć działanie standardowej baterii nawigacji GPS / PDA o dodatkowe 6 godzin; konsoli do gier o 8 godzin; telefonu komórkowego / smartfona również o 8 godzin; odtwarzacza MP3 / MP4 / iPoda nawet o 48 godzin, a przenośnej słuchawki Bluetooth aż o 60 godzin.

Całość mierzy 98 x 48 x 16 mm przy wadze 60 g i została zamknięta w stylowej, cienkiej, błyszczącej obudowie, dostępnej w dwóch kolorach do wyboru: białym i czarnym. Producent deklaruje, że po 300 cyklach ładowania poziom sprawności akumulatora wyniesie około 85%. Niestety jak na razie zarówno cena, jak i data wprowadzenia na rynek nie są znane.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)