Światowy hit z Polski za pół ceny na pierwszą rocznicę

Światowy hit z Polski za pół ceny na pierwszą rocznicę10.05.2019 14:50
Światowy hit z Polski za pół ceny na pierwszą rocznicę
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Gra komputerowa "Frostpunk", to światowych hit, który sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy. Dziś mija rok od premiery tytułu. Z tej okazji tytuł dostępny jest 40 proc. taniej w sklepie Steam.

"Frostpunk" to gra strategiczna polskiego studia 11-bit studios. Ta sama ekipa stworzyła chwalony i nagradzany tytuł "This war of mine" opowiadający o horrorach wojny i zmuszający gracza do podejmowania trudnych moralnie wyborów. Ci, którzy chcą zagrać w oba tytuły mogą je kupić w promocyjnym zestawie za 99,84 zł, czyli 54 proc. taniej.

"Frostpunk" w przecenie

Gra "Frostpunk" przenosi gracza do alternatywnej historii, w której zmiana klimatu nastąpiła zdecydowanie szybciej niż w prawdziwym świecie. W poszukiwaniu środków do życia ludzie udali się na północ, gdzie spoczywały niewyeksploatowane jeszcze złoża węgla. Gracz wciela się w zarządce osady, której celem jest przetrwanie. Od niego zależy, czy pośle do pracy dzieci, czy pozwoli umrzeć chorym i czy przyjmie uchodźców szukających schronienia.

"Frostpunk" za pół ceny

"Frostpunk" cechuje się piękną oprawą graficzną i dźwiękową, która wzbudza w graczu uczucie beznadziei i zagrożenia. Gra wymaga także sprawnego zarządzania ograniczonymi zasobami i planowania, bo z każdym dniem temperatura spada. Jeśli nie będziesz przygotowany na nadchodzący mróz, to ciebie i twoją osadę czeka zguba.

Minigun, HK416, karabin wyborowy Barett i więcej. Zobacz uzbrojenie komandosów GROM

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)