Filmy ze Snow Leopardem (Mac OS) w YouTube

Filmy ze Snow Leopardem (Mac OS) w YouTube

19.05.2009 11:30, aktual.: 19.05.2009 12:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W serwisie YouTube przez pewien czas dostępne były filmy prezentujące możliwości nowej odsłony systemu operacyjnego Mac OS X 10.6. Po interwencji producenta oprogramowania - firmy Apple - żadnego z materiałów wideo nie można już niestety obejrzeć.

Użytkownik o pseudonimie LeopardOctober udostępnił w swoim kanale w serwisie YouTube zestaw filmów ilustrujących możliwości najnowszego systemu operacyjnego Apple, Mac OS X 10.6 (build 10A261). Filmy dotyczyły m.in. innowacji w QuickTime 10. Findera i funkcji Stacks. Niestety, obecnie przy próbie obejrzenia pojawiają się komunikaty o usunięciu ich przez użytkownika lub informacje, że "film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez Apple, Inc.."
Do chwili usunięcia filmy obejrzało łącznie ok. 6. tys. użytkowników.

Niektóre detale dotyczące "śnieżnej pantery" są już znane (m.in. poprawione zarządzanie zadaniami komputera w środowisku wielowątkowym, wsparcie dla Microsoft Exchange, zoptymalizowany Finder i 64-bitowość). Fani rozwiązań spod znaku jabłka spodziewają się, że kolejne innowacje będą mogli poznać w trakcie zaplanowanej na czerwiec br. imprezy Worldwide Developers Conference. Apple zapowiada już, że pokaże wtedy Mac OS X 10.6 -, ale nie będzie to - wbrew wcześniejszym zapowiedziom - wydanie ostateczne, ale wersja "final Developer Preview release".

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także