Trwa ładowanie...
d1lmqce

Facebook wprowadza zdjęcia 3D. Nie każdy je zrobi

Już niedługo na waszych tablicach mogą pojawić się nowe rodzaje zdjęć. Facebook pozwoli każdemu je oglądać, ale nie każdy będzie mógł je zrobić. Najpierw pierwszeństwo mają właściciele nowych iPhone'ów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Facebook wprowadza zdjęcia 3D
Facebook wprowadza zdjęcia 3D (Materiały prasowe)
d1lmqce

Facebook wprowadza zdjęcia prawie 3D. Prawie, bo do ich oglądania nie są potrzebne specjalne okulary, a efekt jest nieco bardziej ograniczony. Co nie zmienia faktu, że fotografie nabierają głębi i da się je obejrzeć pod wieloma kątami. Wystarczy lekko przesunąć smartfonem, by zobaczyć fotkę z nieco innej perspektywy. To, czego możemy się spodziewać, pokazuje Facebook:

Póki co takie zdjęcia wrzucać mogą właściciele iPhone'a 7+, 8+, X lub XS. Z czasem jednak funkcja ma pojawić się także na tych telefonach, które również posiadają podwójny aparat. Właściciele takich modeli jak Samsung Galaxy Note 9 czy LG V35 ThinQ muszą uzbroić się w cierpliwość.

Chociaż do zrobienia zdjęć potrzebny jest specjalny telefon, to do oglądania już ich nie - fotografie będą normalnie wyświetlać się na tablicy. Da się je również podziwiać mając gogle VR Oculus Rift na głowie.

d1lmqce

Podziel się opinią

Share

d1lmqce

d1lmqce
Więcej tematów